Lastik | Oto Lastik | Lastik Fiyatları | Ucuz Lastik

Goodyear Başkanı McClellan Lastik Sektörü Derneği USTMA için Bir Yıl Daha Çalışacak

Goodyear Lastikleri Amerika’nın başkanı Steve McClellan, ABD Lastik Üreticileri Birliği (USTMA) yönetim kurulu başkanı olarak bir süre daha hizmet vermeyi kabul etti. McClellan’ın görev süresi, ek bir yıl ile Ekim 2021’e kadar uzatıldı. Yönetim kurulunun 29 Temmuz’daki toplantısında ayrıca Kumho Lastikleri ABD ve Pirelli Kuzey Amerika’dan da iki yeni temsilci seçildi. Üç isim de lastik sektörü içerisindeki önemli başarıları ile öne çıkıyor.

Lastik Sektörü Ekonomik Büyümede Önemli Yere Sahip

USTMA CEO’su ve başkanı Anne Forristall Luke: “Kurul’un Steve’den bu öngörülemeyen zamanlarda başkan olarak devam etmesini istemesi, onun güçlü liderliğine duydukları güveni gösteriyor. Lastik endüstrisi , ekonomiyi güçlendiriyor ve lastikler, her yıl onlarca ürünün güvenle taşınmasını ve insanların güvenli bir şekilde yolculuk yapmasını sağlıyor. Pietro Berardi ve Yong-Sik Shin’in seçilmiş olması da ekonomik iyileşmeye ve lastik sektörü için sağlam bir gelecek sunmaya yardımcı olan yönetim kurulunu güçlendiriyor.”

McClellan: Lastik Sektörü Ortak Bir Sese Sahip Olmalı

McClellan: “USTMA’nın yönetim kurulu başkanı olarak görevime özellikle şu anda devam etmekten onur duyuyorum. ABD’de sanayiye güç vermeye yardımcı 148 milyar dolarlık değere sahip lastik endüstrisi olarak ekonominin yeniden işlemeye başlama sürecinde; özellikle çalışanları etkileyen konularda ortak bir sesimizin olması önem taşıyor.”

Lastik Endüstrisi için Önemli İsimler Kurulun Yeni Üyeleri Oldu

Kumho’nun Amerikan iş bölümü CEO’su ve başkanı Yong-Sik Shin ile Pirelli Kuzey Amerika’nın başkanı ve CEO’su Pietro Berardi kurula katılıyor. Her iki isim de lastik sektörü içerisinde önemli yere sahip. Yong-Sik Shin, Eylül 2019’dan beri Kumho Amerika’nın lideri olarak hizmet veriyor. Shin, daha öncesinde ise şirketin küresel satış başkanı olarak görev yaptı ve 11 yıl boyunca Kumho’nun hem orijinal ekipman hem de lastik yenileme pazarları için uluslararası satış, pazarlama ve lojistik girişimlerini yönetti. Shin, Kumho’nun dört ana iştirakı olan ve lastik endüstrisi için önemli yere sahip; ABD, Kanada, Latin Amerika ve Gürcistan tesislerini satış ve genel operasyonlar açısından yönetiyor. Pietro Berardi ise Alliance’ın (Nissan-Renault-Mitsubishi) parça ve servis işinin küresel ticari operasyon ve strateji alanında başkan yardımcılığı yaptıktan sonra Mart ayında Pirelli’ye katıldı.

Kategoriler:   Blog

Yorumlar

Bu öğe için yorumlar kapalı.