Lastik | Oto Lastik | Lastik Fiyatları | Ucuz Lastik

Bridgestone Turanza 6 Yaz Lastiği ile Güven Vermeyi Sürdürüyor!

Bridgestone Turanza yaz lastiği serisi, günlük sürücüler düşünülerek, onların temel endişelerini ve beklentilerini giderecek şekilde tasarlanmıştır. Geleneksel içten yanmalı motorlardan son teknoloji elektrikli otomobillere kadar geniş bir araç yelpazesine hitap edecek şekilde tasarlanan Bridgestone Turanza 6 yaz lastikleri, Bridgestone’un yenilikçi Enliten teknolojisini içeriyor. Bu teknoloji sadece verimliliği ve sürdürülebilirliği artırmakla kalmıyor, aynı zamanda “sınıfının en iyisi” ıslak zeminde yol tutuşu sağlayarak yaz tur lastikleri için yeni bir standart belirliyor.

Bridgestone Turanza 6 Performans Beklentilerini Nasıl Karşılıyor?

Bridgestone Turanza T005 ve T001 Evo gibi ödüllü serilerinin yetenekleri doğrultusunda geliştirilen Turanza 6, üç temel ilkeye odaklanır: üstün ıslak zemin performansı, daha uzun kilometre performansı ve gelişmiş yakıt verimliliği. Haziran 2022’de yapılan bir TÜV SÜD testinde Turanza 6, ankete katılan sürücülerin %86’sı için çok önemli bir faktör olan ıslak koşullarda rakiplerini geride bıraktı. Önceki modele göre kilometre performansında %22 artış sağlayan bu lastik aynı zamanda yuvarlanma direncinde %4 azalma sunarak yakıt verimliliğini artırır ve elektrikli araçlar için batarya menzilini uzatır.

Yaz Lastiği Bridgestone Turanza 6 Islak Zemin Performansı

Sürücüler için ıslak zemin performansının önemini bilen Bridgestone, Turanza 6’yı zorlu hava koşullarında üstün performans gösterecek şekilde tasarladı. Yüksek performanslı ıslak zeminde yol tutuş özelliklerine sahip bu lastikler, yağmurlu havada ıslak zemin üzerinde sürücülere güven ve emniyet sağlar. Aerodinamik jant korumasının dahil edilmesi, hava direncini daha da azaltarak yoldaki olağanüstü performansına katkıda bulunur.

Bridgestone Turanza 6 Yaz Lastiği Elektrikli Araçlara Uyumlu mu?

Elektrikli Araçlara Hazır Bridgestone’un gelecekteki mobiliteye olan bağlılığının bir parçası olarak Bridgestone Turanza 6 yaz lastiği de bulunuyor. Ayrıca yeni tasarlanan tüm lastikler ‘EV-ready’ olacak. Enliten lastik teknolojisinden yararlanan bu lastikler benzinli, dizel ve elektrikli araçlarda performansı optimize etmek için tasarlandı. Avrupa’da geliştirilen ve üretilen Turanza 6 yaz lastiği, tahrik sistemlerinden bağımsız olarak binek otomobiller ve SUV’lar için geniş bir kapsama alanı sunarak bölge genelinde satışa sunulmuştur.

Kategoriler:   Blog, Bridgestone, Oto Lastik

Yorumlar

Bu öğe için yorumlar kapalı.