Lastik | Oto Lastik | Lastik Fiyatları | Ucuz Lastik

Yeni Seat Ibiza Lastiği: Kumho Ecowing ES31

SEAT Ibiza’nın orijinal ekipman lastiği olarak Kumho Ecowing ES31 tercih edildi. ES31, özellikle Avrupa standartlarını karşılamak için geliştirildi. Çevre dostu lastik olarak ön plana çıkan Kumho Ecowing ES31, özellikle karbondioksit emisyonlarını ve enerji kaybını en aza indirmek için tasarlandı. Düşük yuvarlanma direnci sayesinde bu çevre dostu özellikleri sağlayabilen Ecowing ES31, aynı zamanda yakıt tüketimini de düşürüyor. Orijinal ekipman olarak kullanılacak Kumho Seat Ibiza lastiği, 185/65 R15 ebadında olacak.

Seat Ibiza Lastiği Yakıt Tüketimini Düşürüyor

Kumho Ecowing ES31, özel lastik bileşiği ve sırt tasarımı sayesinde; ıslak zemin yol tutuşu, kilometre ömrü ve gürültü seviyesi ile dengeli sürüş özellikleri sunuyor. Çevre dostu lastik olarak ön plana çıkan yeni Seat Ibiza lastiği, düşük yakıt tüketimi sayesinde yüksek AB etiket değerlerine sahip.

Yeni Seat Ibiza Lastiği Nerede Üretiliyor?

Yeni Seat Ibiza lastiği, Kumho’nun Güney Kore’deki Gokseong tesisinde üretilecek. Kumho Ecowing ES31, asimetrik tasarımı ile ıslak ve kuru zemin performansını iyi bir şekilde dengeliyor. Üretici firma Kumho, dünyanın farklı bölgelerinde Ar-Ge merkezleri ve üretim tesislerine sahip köklü bir firma olma özelliğini taşıyor. Firma, 180 ülkeye 1.8 milyar USD’den daha fazla değere sahip ürünler ihraç ediyor. Kumho, AB standartlarını karşılamak için çevre dostu lastik üretimine de yoğunlaşıyor.

Kumho Ecowing ES31 VW Polo’da da Kullanılıyor

Ürünün orijinal ekipman olarak Seat Ibiza lastiği olması hakkında konuşan Kumho Lastikleri’nin kıdemli başkan yardımcısı Kim In-soo: “Çevre dostu lastik alanında yeni bir bölüm oluşturmak amacıyla tescilli teknolojilerimizi geliştirmeye devam edeceğiz.” Kumho, 2006 yılından beri Volkswagen Grubu için orijinal ekipman lastikleri tedarik ediyor. Kumho Ecowing ES31, yeni VW Polo tarafından da hâlihazırda kullanılıyor.

Kategoriler:   Blog

Yorumlar

Bu öğe için yorumlar kapalı.