Lastik | Oto Lastik | Lastik Fiyatları | Ucuz Lastik

Michelin Otobüs Lastikleri Esenler Otogarı’nda Tanıtıldı

Michelin , İstanbul Esenler Otogarı’nda sosyal mesafe kurallarına uygun olarak bir etkinlik düzenledi. Yeni Michelin X Coach XD ve Z otobüs lastikleri, şehirlerarası otobüs şoförleri başta olmak üzere tüm sürücüler için tanıtıldı. Yeni Michelin otobüs lastikleri tanıtılırken hijyen ve maske kurallarından ödün verilmedi. Etkinlikte Michelin X Coach Z ve XD lastiklerinin üstün teknolojiye sahip özellikleri anlatıldı.

Michelin Otobüs Lastikleri Yüksek Kilometre Sunuyor

Tanıtıma firmanın Türkiye satış müdürü Sertan Akçagöz, müşteri yöneticisi Cihan Büyükbozdoğan, ürün teknik müdürü Oğuz Demir ve pazarlama kamyon operasyon müdürü Recep Uçan da katıldı. Etkinlikte Michelin X Coach XD ve X Coach Z lastiklerinin yüksek performans ve güvenlik sağlayan özellikleri anlatıldı. Otobüs şoförleri, Michelin otobüs lastikleri ve kilometre performansının gösterildiği videolara yoğun ilgi gösterdi. Michelin X Coach Z ve XD lastikleri, uzun yol kullanımı için ideal özellikler sunuyor.

Michelin Otobüs Lastikleri Dayanıklılık Sağlıyor

Michelin X Coach XD ve Z lastiklerinde Infinicoil teknolojisi kullanılıyor. Bu teknoloji  ile 400 metre uzunluğa erişebilen çelik tel, lastiklerin omuz kısımları arasında uzanıyor. Lastiğin etrafına sarılan bu çelik tel, lastiğe ekstra dayanıklılık kazandırıyor ve stabiliteyi arttırıyor. Bu sayede Michelin otobüs lastikleri , çok daha fazla yük taşıyabiliyor ve zorlu şartlara karşı dayanıklılık sağlıyor.

Michelin X Coach XD ve Z Türkiye Şartlarında Test Edildi

Infinicoil teknolojisi ile geliştirilen Michelin otobüs lastikleri , yüksek kilometre sunmanın yanı sıra; yakıt tüketimini de düşürüyor. Michelin X Coach XD ve Z ürünleri, Türkiye’nin her bölgesinde farklı zemin ve hava koşullarında test edildi. Farklı iklimlerde kullanıma uygun olan Michelin otobüs lastikleri , 500 bin km’nin üzerinde kilometre ömrü sunuyor. Bunun yanı sıra; Michelin X Coach Z , düşük gürültü seviyesi ile sürüş konforunu üst seviyeye çıkarıyor. Lastiğin düşük gürültü seviyesi lastik etiket değerlerinde de görülebiliyor.

Kategoriler:   Blog

Yorumlar

Bu öğe için yorumlar kapalı.