Lastik | Oto Lastik | Lastik Fiyatları | Ucuz Lastik

Yeni Yaz Lastiği Continental UltraContact Tanıtıldı

Alman Lastik ve teknoloji devi, Continental UltraContact adlı yeni bir lastiğini tanıttı. Yeni Continental yaz lastiği, artan kiralık araç sayısı ve araç paylaşımı nedeniyle daha sık hareket hâlindeki araçlara daha uzun ömür sağlayacak şekilde tasarlandı. Ürünün desen tasarımı ve hamuru, daha fazla lastik ömrü sağlamak için özel olarak geliştirildi.

Continental UltraContact Ne Zaman Satışta Olacak?

Continental UltraContact ile sunulan yenilikler, düşük yuvarlanma direnci, düşük gürültü ve güvenli manevra kabiliyeti sağlıyor. Yeni Continental yaz lastiği, hem elektrikli araçlar hem de geleneksel otomobillerde kullanım için uygun. Premium lastik üreticisi, ebatlara bağlı olarak 300 km / s hıza kadar çıkmayı sağlıyor. Yeni Continental UltraContact 2022 baharından itibaren satışa sunulacak. Lastik ebatları 14 – 20 inç arasında değişkenlik gösterecek.

Continental UltraContact Hangi Teknolojilere Sahip?

Continental UltraContact ile uzun lastik ömrü sağlamak için YellowChili olarak adlandırılan bir kauçuk bileşiği geliştirildi. Bu, normal bileşiklerden daha az aşınmayı mümkün kılan özel bir dayanıklı polimer bileşik ağına sahip. Continental yaz lastiği, hamurundaki yüksek kaliteli bileşenler ile zemine iyi bir şekilde tutunabiliyor. Bu sayede yüksek kalkış, direksiyon ve viraj performansı sağlıyor. Premium lastik, kısa fren mesafeleri ile de güvenlik sunuyor. Continental UltraContact, kuru zeminde olduğu gibi ıslak zeminlerde güvenliği sağlamak için geliştirilmiş tasarıma sahip. Sırt üzerindeki eğimli oluk ve kılcallar ile su çok iyi bir şekilde tahliye edilebiliyor. Bu da ıslak zeminlerde çekiş gücünü arttırıyor ve suda kızaklamaya karşı direnç sağlıyor.

Yeni Continental Yaz Lastiği Nasıl Tasarruf Sağlıyor?

Alman menşeili marka, filolar ve son müşteriler için sunulan yeni Continental UltraContact ile değişen mobil toplumun trendlerine ayak uyduruyor. Sürdürülebilirlik yaklaşımı ile lastik geliştiren premium lastik üreticisi, yalnızca kaynak tasarrufu sağlamıyor. Yeni yaz lastiği, tüketiciler için de faydalar sunuyor. Yapılan tasarruflar sayesinden uygun fiyatlarla sunulan ürün, aynı zamanda uzun lastik ömrü ile de avantajlı. Continental UltraContact lastiklerin düşük yuvarlanma direnci, yakıt tüketiminin düşmesini sağlıyor.

Kategoriler:   Blog

Yorumlar

Bu öğe için yorumlar kapalı.