Lastik | Oto Lastik | Lastik Fiyatları | Ucuz Lastik

Michelin 2020’de Hangi Ödülleri Kazandı?

Lider lastik üreticisi Michelin, her yıl olduğu gibi 2020’de de birçok başarıya imza attı ve çok sayıda ödülün sahibi oldu. Fransız lastik üreticisi, Tire Technology Expo 2020’de bu yıl üst üste ikinci kez “Yılın Lastik Üreticisi” ödülüne layık görüldü. Bunun yanı sıra; havasız lastik deseni Michelin Uptis ile “2020 İnovasyon Ödülü”nü kazandı.

Michelin 2. Kez Yılın Lastik Üreticisi Seçildi

Michelin firmasının bu yıl kazandığı ödüllerden ilki Şubat ayında Hannover Tire Technology Expo 2020’de aldığı “Yılın Lastik Üreticisi” ödülü idi. Michelin, geçtiğimiz yıl da bu prestijli ödüle layık görülmüştü. Fransız lastik üreticisi, böylece; ödülün ortaya çıktığı günden bu yana iki yıl üst üste bu unvana layık görülen ilk firma oldu. Michelin, bu ödül ile özellikle lastiklerinin ömrünü uzatmak için yaptığı geliştirmeler için takdir edildi. Aynı zamanda; Michelin’in lastiklerin sadece yeni iken değil; birkaç kilometre kullanıldıktan sonra da test edilmesi gerektiği görüşü desteklendi.

Michelin Uptis 2020 İnovasyon Ödülü’nü Kazandı

Fransız lastik devi, “Yılın Lastik Üreticisi” ödülünün yanı sıra; havasız lastik deseni “Michelin Uptis” ile Tyre Technology 2020 İnovasyon Ödülü’nü almaya da hak kazandı. Bu yeni lastik ile firma, yüksek teknoloji materyallerini kullanmadaki uzmanlığını sergiliyor. Michelin Uptis, firmanın havasız lastik konsepti için attığı ilk adım olma özelliğini taşıyor. Delinmeyen lastik Michelin Uptis, geçtiğimiz yıl da üç ayrı ödülün sahibi olmuştu.

Michelin ve Faurecia İşbirliği: Symbio

Michelin ve Faurecia, 2019 Mart ayında Fransız lastik üreticisinin yan kuruluşu Symbio ve Faurecia’nın yakıt hücreleriyle ilgili faaliyetlerini birleştirecek bir ortak girişim kuracaklarını açıklamışlardı. Faurecia Michelin Hidrojen Şirketi, 21 Kasım 2019’da Symbio Ortak Girişimi olarak kuruldu. Symbio, hafif, ticari ve ağır vasıta araçlar ile diğer faaliyet alanları için hidrojen yakıt hücresi sistemleri geliştirmeyi, üretmeyi ve pazarlamayı amaçlıyor. Michelin Symbio ve Faurecia, hidrojen yakıt hücresi sistemi pazarında lider olmak için uzmanlıklarını birleştiriyor.

Kategoriler:   Blog

Yorumlar

Bu öğe için yorumlar kapalı.