Lastik | Oto Lastik | Lastik Fiyatları | Ucuz Lastik

Hafif Ticari Araçlar için Yeni Yaz Lastiği : Goodyear EfficientGrip Cargo 2

Yaz koşullarında; ıslak ve kuru zeminlerde kullanılmak üzere geliştirilen yeni Goodyear hafif ticari araç lastiği tanıtıldı. Goodyear EfficientGrip Cargo 2 , yenilenen lastik hamuru ile serideki bir önceki lastiğe oranla daha fazla dayanıklılık sağlıyor. Yeni Goodyear yaz lastiği , aynı zamanda ıslak zeminlerde daha yüksek performans sergiliyor.

Goodyear EfficientGrip Cargo 2 Geniş Ebat Yelpazesi Sunuyor

Goodyear’ın Avrupa bölgesindeki pazarlama direktörü Piotr Nagalski , yeni lastiğin hafif ticari araç segmentindeki artan talebe karşılık vermek için geliştirildiğini belirtti. E-ticaret platformlarının daha sık kullanılmasıyla birlikte yük taşımacılığına ve bu tür araçlara duyulan ihtiyaç gün geçtikçe artıyor. Lastik devi , yeni Goodyear EfficientGrip Cargo 2 ile işletmelerin teslimatlarını en hızlı ve güvenli şekilde gerçekleştirmesini sağlamayı hedefliyor. Yeni Goodyear yaz lastiği , Avrupa’da en çok satılan 10 hafif ticari araçtan 8’i ile uyumlu ebatlarla pazara sunuluyor. Piotr Nagalski, bu lastiklerin Goodyear hafif ticari araç lastiği portföyü içerisinde önemli yere sahip olduğunu söylüyor.

Goodyear EfficientGrip Cargo 2 Zorlu Koşullara Dayanıklılık Sağlıyor

Yeni Goodyear EfficientGrip Cargo 2 , %38 oranında daha sağlam sırt bölgesine sahip. Yenilenen lastik hamurunda kullanılan yenilikçi materyaller, sıcak hava koşullarına ve yollarda karşılaşılan zorluklara karşı dayanıklılığı arttırıyor. Yeni Goodyear hafif ticari araç lastiği , aynı zamanda elektrikli araçlarda da kullanılabiliyor. İlk kez 2020’nin Aralık ayında piyasaya sunulan Goodyear yaz lastiği , 2021’in Ekim ayına kadar 23 ayrı ölçü ile satışa sunulacak. Lastiğin Türkiye pazarına ne zaman geleceği açıklanmasa da EfficientGrip Cargo serisinin devamı niteliğinde olduğundan yakın zamanda satışa sunulması bekleniyor.

Goodyear Hafif Ticari Araç Lastiği Fren Mesafesini %8 Oranında Kısaltıyor

Yeni Goodyear EfficientGrip Cargo 2 , yenilenen lastik hamuru ile ıslak zeminlerde yüksek yol tutuş performansı sergiliyor. Goodyear yaz lastiği , serideki bir önceki ürüne kıyasla %8 oranında daha kısa fren mesafesi sunuyor. Lastik, geniş kanalları ile suyu hızlı bir şekilde tahliye edebiliyor ve suda kızaklama riskini minimum düzeye indiriyor.

Kategoriler:   Blog

Yorumlar

Bu öğe için yorumlar kapalı.