Lastik | Oto Lastik | Lastik Fiyatları | Ucuz Lastik

Hankook Kia ve Hyundai Güçlerini Birleştiriyor

Hankook, veriye dayalı hizmetleri kullanarak mobilite çözümleri geliştirmek için Hyundai Motor ve Kia ile birlikte çalışacak. Güney Koreli lastik devi ve iki firma arasında uzlaşı belgesi imzalandı. Veri ve teknolojiye dayalı sarf malzemeleri yönetimi için akıllı hizmetler geliştirilecek. Bu ortaklık anlaşması aracılığıyla şirketler, araç işletimi ve yönetimi için bir mobilite çözümü geliştirmek için gerekli olan veri ve teknoloji alışverişi için bir sistem kuracak. Sadece hizmeti geliştirmek için değil, aynı zamanda iyileştirmek, yükseltmek ve yeni iş fırsatları yaratmak için işbirliği yapacaklar.

Hankook Lastikler ile İlgili Veri Sağlayacak

İşbirliği kapsamında Hyundai Motor ve Kia, açık araç veri platformunu ve bağlantılı araçlardan alınan verileri paylaşırken Hankook lastiklerle ilgili verileri ve lastik durumu kontrol teknolojilerini paylaşacak. Bu sayede şirketler, lastik aşınması ve lastik durumunu hassas bir şekilde ölçmek ve tahmin etmek için ortak bir çözüm geliştirecek.

Lastikler ve Araç Performansı Arasındaki Bağ İncelenecek

Araç modeline ve sürücüye göre bir lastiğin ne zaman değiştirileceği gibi bildirimler veren bir lastik yönetimi hizmeti geliştirmek için paylaşılan ve toplanan veriler, analiz edilecek ve işlenecek. Üç firma, aynı zamanda lastik aşınması ve lastik durumundaki değişikliklerinin bir aracın performansını, yakıt verimliliğini ve güvenliğini nasıl etkilediğini incelemeyi planlıyor.

Hankook Yenilikçi Teknolojiler Geliştirmeyi Sürdürecek

Hyundai Motor ve Kia ile birlikte Hankook, genel araç operasyonu ve yönetimi için özelleştirilmiş bildirimler veren ve güvenli sürüş için bilgi sağlayan bir çözüm sunabilecek ve ayrıca yeni bir iş modeli bulabilecek. Hankook, Hyundai Motor ve Kia ile stratejik işbirliği sayesinde elde edilen çeşitli verilere dayalı olarak müşterilerine yüksek kaliteli hizmetler sunmayı ve karşılıklı işbirliği ve aralıksız Ar-Ge yoluyla yenilikçi teknolojiler geliştirmek için çaba göstermeyi sürdürecek.

Kategoriler:   Blog

Tags:  , ,

Yorumlar

Bu öğe için yorumlar kapalı.