Lastik | Oto Lastik | Lastik Fiyatları | Ucuz Lastik

Mercedes-Benz C-Class’ın Tercihi: Yeni Pirelli Cinturato P7 P7C2

Yeni Mercedes-Benz C-Class araçlarda orijinal ekipman olarak Pirelli Cinturato P7 P7C2 lastikler tercih ediliyor. Markanın daha büyük jantlara sahip modellerinde ise Pirelli P Zero lastikler kullanılıyor. Pirelli yaz lastiği desenleri; güvenlik, konfor, çevreye saygı ve yüksek performans özelliklerini bir arada sunuyor.

Pirelli Cinturato P7 P7C2 ‘nin Farkı Ne?

Pirelli Cinturato P7 P7C2, kuru zeminde mükemmel yol tutuş ve fren performansına sahip. Aynı zamanda bir önceki Cinturato P7 desenine göre özellikle frenleme sırasında suda kızaklama direnci açısından çok daha iyi. Islak zeminde 100 km / s hızda frenlemede ise 4 metre daha kısa fren mesafesi sunuyor. Pirelli yaz lastiği, markanın mühendisleri tarafından sunulan yenilikler sayesinde aynı zamanda daha düşük gürültü seviyesine de sahip. Darbeleri iyi bir şekilde absorbe edebilen Pirelli Cinturato P7 P7C2, sürüş konforunun önemli ölçüde iyileştiriyor. Markanın Pirelli P Zero deseni ise daha sportif performans için sunuluyor.

Pirelli Cinturato P7 P7C2 Nasıl Tasarruf Sağlıyor?

Yeni Pirelli Cinturato P7 P7C2, %6 daha uzun lastik ömrü sunuyor. Ve bu da lastiklerin eskisi kadar sık değiştirilmeyeceği anlamına geliyor. Aynı zamanda; düşük yuvarlanma direnci, Pirelli yaz lastiği için verimlilik özelliğinin altını çiziyor. Pirelli Cinturato P7 P7C2 sınıfındaki ortalamadan %12 daha az yuvarlanma direnci sunuyor. Böylece araçların yakıt tüketimi ve karbon emisyonu azalıyor.

Pirelli Yaz Lastiği Hangi Teknolojiye Sahip?

Yeni Pirelli Cinturato P7 P7C2 bileşiği, yol tutuşunu arttıran silika ve özel reçine içeriğine; aynı zamanda özel polimerlere sahip. Kimyasal olarak modifiye edilmiş sentetik elastik malzemeler, silikanın daha iyi dağılımını ve etkileşimini sağlıyor. Yeni Pirelli yaz lastiği, böylece; farklı koşullarda, daha geniş bir sıcaklık aralığında iyi yol tutuş performansı sunabiliyor.

Kategoriler:   Blog

Yorumlar

Bu öğe için yorumlar kapalı.