Lastik | Oto Lastik | Lastik Fiyatları | Ucuz Lastik

Pirelli Diablo Rosso Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı

Pirelli Diablo Rosso serisi, 2008’den bu yana Pirelli FIM Superbike Dünya Şampiyonası’nda geliştirilen teknolojiyi tavizsiz sürüş performansı sunmak için kullanıyor. Pirelli Diablo Rosso lastik ailesi, şimdi yeni yılı rekor satış rakamları ile kutluyor. Yüksek performans sağlayan Pirelli motosiklet lastiği serisinde yer alan ürünler, 2008’den bu yana beş milyonun üzerinde satıldı. Lastik devi şimdi serinin yeni üyesi olan Pirelli Diablo Rosso IV’ü piyasaya sunmaya hazırlanıyor.

Pirelli Diablo Rosso Motorsporları Teknolojisini Yansıtıyor

Pirelli Diablo serisi, lastik devinin motosiklet lastikleri alanındaki mükemmel performansını temsil ediyor. Pirelli Diablo motosiklet lastikleri, 2002’den bu yana profesyonel yarışlardan yollara birçok alanda kullanılmak üzere hızla büyüdü. Diablo serisi, en prestijli ulusal ve uluslararası motosiklet yarışları dâhilinde on sekiz yılı aşkın deneyim, teknoloji ve birçok zaferi beraberinde getiriyor. Pirelli Diablo Rosso lastikler ise bu serinin devamı olma niteliğinde.

Pirelli Motosiklet Lastiği Serisi Sektörün Zirvesinde Bulunuyor

Pirelli Diablo Rosso lastikler, sportif performansa sahip motosikletler için geliştiriliyor. Dünyanın en prestijli motosiklet üreticileri, en üst modelleri için orijinal ekipman olarak Diablo Rosso ürünlerini seçerken, birçok saygın uluslararası dergi ve web sitesi, bu lastikleri sektör için bir ölçüt olarak kabul ediyor. Bu serinin önde gelen ürünleri arasında yer alan Pirelli Diablo Rosso Corsa II, Diablo Rosso III ve Diablo Rosso Scooter gibi lastikler, kendi segmentlerinde hâla referans gösterilen ürünler. Pirelli motosiklet lastiği serileri, motorsporlarında olduğu gibi günlük kullanımda da öne çıkıyor.

Yeni Pirelli Diablo Rosso IV Çıtayı Yukarı Taşıyor

İtalyan lastik üreticisi, şimdi motosiklet lastiği serisi içerisinde yer alan yeni Pirelli Diablo Rosso IV’ü tanıttı. Yeni Pirelli motosiklet lastiği , Diablo Rosso III’ün yüksek performansını daha da yukarı taşıyarak çıtayı yükseltiyor. Yeni lastik hem ıslak hem kuru zeminlerde mükemmel yol tutuşu ve manevra kabiliyeti özellikleri sergiliyor. Pirelli Diablo Rosso IV, dinamik sürüş tarzını tercih eden motosiklet sürücüleri için sunuluyor.

Kategoriler:   Blog

Yorumlar

Bu öğe için yorumlar kapalı.