Lastik | Oto Lastik | Lastik Fiyatları | Ucuz Lastik

Yeni Goodyear 4 Mevsim Lastik Tanıtıldı

Yeni dört mevsim lastiği Goodyear Assurance ComfortDrive ABD’de piyasaya sunuldu. Yapılan araştırmalar, ABD’deki sürücülerin %73’ünün bu yaz uzun mesafeler boyu sürüş yapmayı planladığını gösteriyor. Yeni Goodyear 4 mevsim lastik, şirketin ComfortFlex teknolojisinin kullanılması sayesinde ekstra sürüş konforu sunuyor.

Goodyear 4 mevsim Lastik Konfor Sunuyor

Goodyear’ın sürücüler ile gerçekleştirdiği anket, yaz aylarında seyahatlerin %80’inin kişisel bir araçla gerçekleşeceğini gösteriyor. Anket sonuçlarına göre; sürücülerin %65’i yolculuklarının 321 km’yi aşacağını tahmin ettiğini belirtiyor. Bu nedenle Goodyear 4 mevsim lastik ve yaz lastiklerini geliştirirken konfor ve verimliliğe ekstra önem veriyor.

Goodyear 4 Mevsim Lastik Desenleri

Türkiye’de sunulan Goodyear 4 mevsim lastik seçenekleri de yılın her mevsimi yüksek yol tutuşu sağlıyor. Bu ürünlerin bir kısmının Türkiye fabrikalarında üretilmesi ile Goodyear dört mevsim lastiği fiyatları çok daha uygun hâle geliyor. Goodyear lastiklerinde kullanılan yenilikçi teknolojiler, ürünlerin konforlu performansa sahip olmasını sağlıyor. Goodyear Assurance ComfortDrive ABD’de 44 ayrı ebatta satışa sunulacak. Ürünün Türkiye pazarında yer alıp almayacağı ile ilgili herhangi bir açıklama yapılmadı.

Goodyear Assurance ComfortDrive Sessiz Sürüş Sağlıyor

Goodyear Kuzey Amerika ürün pazarlama müdürü Andrew Lau: “Yeni Goodyear Assurance ComfortDrive, yaz gezisi sezonunun resmi olmayan başlangıcı olan Anma Günü hafta sonu için tam zamanında geliyor. Goodyear 4 mevsim lastik, yakın ve uzaklara seyahat edenler için yeni bir konfor standardı sunmak üzere tasarlandı. Darbeleri emmeye yardımcı olan ComfortFlex teknolojisi ve yoldan gelen ses seviyelerini düşürmeye yardımcı olan gürültüyü azaltan sırt deseni sayesinde, sürücüler yumuşak ve sessiz bir sürüşün tadını çıkarabilirler.”

Kategoriler:   Blog

Yorumlar

Bu öğe için yorumlar kapalı.