Lastik | Oto Lastik | Lastik Fiyatları | Ucuz Lastik

Mobivia ve Michelin Lastikleri İş birliği Gerçekleşti

Mobivia, Almanya, Avusturya ve İsviçre’de müşteri deneyimini geliştirerek A.T.U.’nun gelişimini destekleyecek. Michelin lastikleri ile tarihi pazarlarındaki uzmanlıklarını birleştirerek iş birliği sağlayacak. Auto-Teile-Unger (A.T.U.) hizmetlerinde büyüme sağlayan, araç bakım ve parça konusunda Avrupa lideri olan Mobivia, Michelin lastikleri ile A.T.U.’da yatırım yapmak için 60 milyon Euro’luk (yaklaşık 75 milyon dolar) bir ortaklık yaptı. Mobivia ve Michelin lastikleri, müşteri deneyimini geliştirmek ve A.T.U.’nun Almanya, Avusturya ve İsviçre’deki gelişimini desteklemek için tarihi pazarlarındaki uzmanlıklarını birleştirecekler.

Michelin Lastikleri Desteğini Alacak A.T.U Hakkında

1985 yılında kurulan A.T.U. , bugün Avrupa’nın lider otomatik pazarı olan Almanya’da en büyük otomatik merkez ağlarından birisini sunuyor. Michelin lastikleri ile anlaşan marka, Almanya’da 577 otomatik merkez, Avusturya’da 25 ve İsviçre’de 6 otomatik merkez işletiyor. Michelin desteğini alacak olan A.T.U., Mobivia grubunun bir parçası haline Aralık 2016’da geldi. Mobivia zaten Norauto, Midas ve Carter-Cash gibi tarihi markaları aracılığıyla Avrupa’nın çok markalı hizmet sağlayıcısı olarak hizmet veriyor. Şirketin 2.030’dan fazla atölyesi ve perakende mağazası var ve 20.000’den fazla çalışanı var.

A.T.U. CEO’su: ‘’Michelin Lastikleri İş birliği Çok Memnun Edici.’’

A.T.U. CEO’su Jörn Werner, “Mobivia ile birleşmek bizim dönüşümümüz için sahneyi hazırladı. Michelin katkısı, müşterilerimizi memnun edecektir.” dedi. Michelin lastik firmasının üst Yöneticisi Yves Chapot ise: “Avrupa ülkelerinde benchmark aracın bakım uzmanı olan Mobivia, büyüme ve hizmet kalitesinin sürekli olarak iyileştirilmesi konusunda bir geçmişe sahiptir. Ayrıca; Bu ülkelerde 110 yıldan fazla deneyime sahip olan Michelin lastikleri, müşterilerin ihtiyaçlarını ve pazarların özel ihtiyaçlarını iyi biliyor. Bu nedenle müşteri deneyimini geliştirmek ve hareketlilik fonksiyonlarımızı sergilemek için Michelin lastikleri ile güçlerimizi birleştirmek istedik.” diye ekledi.

Kategoriler:   Blog, Oto Lastik

Tags:  ,

Yorumlar

Bu öğe için yorumlar kapalı.