Lastik | Oto Lastik | Lastik Fiyatları | Ucuz Lastik

Goodyear 2022 TruckForce Ödülü Sahiplerini Açıkladı

Goodyear lastikleri, 2022 yılının son çeyreği için TruckForce Ödülü’nün sahiplerini açıkladı. Ödül, müşterileri için ekstra yol kat eden ve olağanüstü müşteri hizmetleri sergileyen TruckForce ortaklarına özel bir takdir sağlıyor.

Dördüncü çeyrekte Almanya, İtalya, Sırbistan ve Birleşik Krallık’tan dört kazanan seçildi. Uygunluk kriterleri arasında mükemmel müşteri ve müşteri desteği sunmanın yanı sıra verimliliklerini artırmak için eJob gibi Goodyear uygulamaları da dahil olmak üzere Goodyear TruckForce ekosistemini başarıyla kullanmak yer alıyor. Dördüncü çeyreğin kazananları aşağıda yer almaktadır.

TruckForce Goodyear Ortakları Kimlerdir?

REIFENHAUS WESSELMANN GMBH & CO. KG, Almanya’daki Goodyear lastik müşterilerine hizmet veren bir TruckForce ortağıdır. On yılı aşkın bir süredir etkileyici bir seviyede faaliyet göstermektedir. Her yıl %100 performans oranına ulaşarak en başarılı servis ortaklarından biri olmuştur. Bu olağanüstü performans, zamanında yanıtlanan ServiceLine24 çağrılarının sayısı ve Goodyear lastikleri zorlu temel performans göstergelerine ulaşılmasıyla ölçülmektedir.

MICHELE DIBENEDETTO & C. S.A.S., ürün ve hizmetlerini yerel müşterilerine sunmak için Goodyear ile iş birliği yapmayı taahhüt eden bir İtalyan TruckForce ortağıdır. Yaptığı büyük yatırım sayesinde İtalya’da Goodyear CheckPoint ile donatılan ilk servis ortağı olmuştur.

Goodyear GAZ Plus ve BMTR-COLESHILL Ortaklıkları Hakkında

GAZ PLUS, Goodyear ile 15 yılı aşkın süredir çalışan Sırp bir aile şirketidir. Özellikle Goodyear lastik ürünlerini tanıtırken müşterilere hizmet verme konusundaki profesyonel ve kararlı yaklaşımıyla öne çıkmaktadır. Bölgesel, uluslararası taşımacılık ve inşaat gibi çeşitli filo ve uygulamalarla çalışmaktadır.

BMTR – COLESHILL, müşteri hizmetleri ve güler yüzlü personeli ile güçlü bir üne sahip İngiltere merkezli bir servis ortağıdır. BMTR, tüm ServiceLine24 işlerini yüksek kalitede teslim etmekte ve Goodyear lastikleri ürün ve çözümlerini yerel olarak tanıtmaktadır.

Goodyear Ticari Servis Müdüründen Tüm İş Ortaklarına Teşekkür

Ticari Goodyear Servis Müdürü Adam Stanton şu yorumda bulundu: “Dördüncü çeyrek ödüllerini kazananları tebrik ediyor ve Goodyear TruckForce organizasyonunu oluşturan 2.000’den fazla iş ortağımıza teşekkür ediyoruz. TruckForce’un güçlenerek ilerlediği harika bir yıl oldu, bu nedenle TruckForce’un desteğine güvenen binlerce müşteriyi desteklemek için ekstra yol kat ederek 2022’nin başarılı olmasına yardımcı olan herkese teşekkür ederiz. Tüm TruckForce müşterileri adına, 2022 yılı boyunca gösterdikleri ekip çalışması ve bağlılık için seçkin ortaklarımıza teşekkür etmek istiyorum.”

Kategoriler:   Blog, Goodyear

Yorumlar

Bu öğe için yorumlar kapalı.