Lastik | Oto Lastik | Lastik Fiyatları | Ucuz Lastik

Mike Leedham Yeni Continental OTR Satış Müdürü Oldu

Mike Leedham, Continental OTR ( off-the-road) için yeni satış müdürü olarak seçildi. Leedham, 2016 yılında piyasaya sürülen hafriyat lastikleri alanını geliştirmeye devam ederken, Birleşik Krallık ve İrlanda’da OTR iş bölümünden de sorumlu olacak. Continental’in inşaat ve hafriyat endüstrisinde 35 yılı aşkın deneyimiyle bir araya gelen Mike’ın sektördeki engin bilgi birikimi, önemli Continental lastik serilerinin geliştirilmesi için yeni stratejiler şekillendirilmesine olanak tanıyacak.

Leedham: Continental OTR Müşterileri ile Çalışmak için Sabırsızlanıyorum

Continental: “ Continental OTR için yeni görevinde Mike’ın odak noktası, müşterilerimizin benzersiz gereksinimlerinin tam olarak anlaşılmasını sağlamak olacak.“
Mike Leedham: “Bunlar, yüksek performanslı lastikler ile değerli dijital çözümleri birleştirerek özelleştirilmiş çok yönlü çözümler sağlayabileceğimiz karmaşık sektörler. Continental’in esnek ve destekleyici bir ortaklık yaklaşımıyla lastik tedarikçisi olma konumunu yansıtan müşteri tekliflerini daha da ileriye taşımak istiyorum. Bunun sadece tedarik edilen ürünle değil, müşterilerin genel deneyimiyle ilgili olması gerektiğine kesinlikle inanıyorum. Continental olağanüstü kalitede ürünlere sahip ve aynı kalitede destek sağlamak için müşterileriyle birlikte çalışmayı dört gözle bekliyorum.”

Leedham Continental OTR için Tüm Paydaşlarla İletişim Kuracak

Continental Speciality Tires genel satış müdürü Rebecca Shedden: “Mike’ın Continental OTR ekibinde olması bizi heyecanlandırıyor. Rolü kapsamında tüm ağ ortakları, endüstri kuruluşları ve nihayetinde son kullanıcı ile etkileşim kuracak. Sektördeki deneyiminin ve bilgisinin malzeme işleme ve hafriyat lastikleri sektörlerindeki pazar konumunu destekleyeceğini biliyoruz. “

Leedham Hafriyat Lastikleri Alanında Güçlü Deneyime Sahip

Leedham, Continental OTR için yeni görevine seçilmeden önce sektörde uzun yıllar deneyim elde etti. Kariyerinin başlangıcında 25 yılı aşkın bir süre iki makine üreticisi firma için çalıştı. İngiltere’deki en büyük bağımsız hafriyat lastikleri hizmeti tedarikçisi olan T&C Site Services’a iş geliştirme müdürü olarak katıldı ve 2013’te ticari direktör oldu. T&C Site Service, OTR hafriyat ve malzeme taşıma lastikleri için Continental’in kilit müşterisidir. Firmada geçirdiği süre boyunca Mike, özel müşteri çözümleri geliştirmeye yardımcı olarak T&C Site Services ismini İngiltere’nin en iyi hizmet sağlayıcılarından biri hâline getirmeye yardımcı oldu.

Kategoriler:   Blog

Yorumlar

Bu öğe için yorumlar kapalı.