Lastik | Oto Lastik | Lastik Fiyatları | Ucuz Lastik

Avantajlı 185 65 R14 Pirelli Lastik Fiyatları

Lastik üreticisinin en ucuz 185 65 R14 Pirelli lastik fiyatları ile sunulan lastikleri dahi üstün sportif performansa sahiptir. 1872 yılında kurulmuş olan İtalyan lastik devi, yıllara dayanan engin tecrübe ve yenilikçi teknolojiler ile lastik üretimi yapmaktadır. Markanın Formula 1 yarışları ile edindiği tecrübe de lastiklerin yol tutuşu, viraj performansı, manevra kabiliyeti gibi özelliklerinin geliştirilmesinde etkili olmuştur. Avantajlı 185/65R14 Pirelli lastik fiyatları ile satın alabileceğiniz ürünler, aynı zamanda kısa fren mesafeleri ile yüksek güvenlik sağlamaktadır.

En Uygun 185 65 R14 Pirelli Lastik Fiyatları

Markanın ükemizde de fabrikasının bulunması, premium lastik kalitesine sahip ürünlerin en uygun 185 65 14 Pirelli lastik fiyatları ile Türkiye pazarına sunulmasını sağlamaktadır. Pirelli, global çapta beş kıtada 160 ayrı ülkede faaliyet göstermekte; binlerce mühendis ile çalışmaktadır. Pirelli lastikler, böylece üstün performans özellikleri ile öne çıkmaktadır. Bu başarı, markaya ait lastiklerin en prestijli otomobil üreticileri tarafından da sıkça tercih edilmesiyle sonuçlanmaktadır. Bu ürünler, indirimli 185 65 14 Pirelli fiyatları ile online olarak satın alınabilmektedir.

Kampanyalı 185 65 14 Pirelli Fiyatları

İtalyan lastik devi, son yıllarda ürünlerinde yüksek yol tutuş performansı ile birlikte çevre dostu özelliklere de odaklanmaktadır. Bu sayede kampanyalı 185 65 14 Pirelli fiyatları ile satın alabileceğini ürünler, yakıt tüketimini de önemli ölçüde azaltmaktadır. Bunda yenilikçi bileşikler ile lastiklerin yuvarlanma direncinin azaltılması rol oynamaktadır. 185 65 R14 Pirelli lastikler, hem laboratuvar ortamında hem de pistlerde yüzlerce saat test edilmektedir. Aynı zamanda bilgisayar destekli üretim teknolojisi ve otomasyon sistemi, tüm lastiklerin aynı yüksek standartta sunulmasını sağlamaktadır.

En hesaplı 185 65 R 14 Pirelli lastik fiyatları ile Pirelli Cinturato P1 Verde, Cinturato P4 ve P1 gibi yaz lastiği alternatifleri yer almaktadır. Bu ürünler, yaz aylarında kuru zeminlerde olduğu gibi ıslak zeminlerde yüksek performansa sahiptir. Pirelli W190 Snowcontrol Serie 3 gibi kış lastikleri ise 7 derece ve daha soğuk hava koşullarında elastikiyetini koruyarak güvenlik sunmaktadır. Karlı zeminlerde güçlü yol tutuşu ve yüksek çekiş gücü ile üst düzey güvenlik sağlamaktadır.

Kategoriler:   Blog

Yorumlar

Bu öğe için yorumlar kapalı.