Lastik | Oto Lastik | Lastik Fiyatları | Ucuz Lastik

Laufenn LH71 G Fit 4S Dört Mevsim Lastiği Piyasaya Sunuldu

Güney Kore menşeili premium lastik üreticisi Hankook , Laufenn markası altında binek otomobiller ve SUV’lar için yeni bir dört mevsim lastiği piyasaya sundu. Laufenn LH71 G Fit 4S ile ürün portföyünü genişleten Hankook, küresel otomotiv pazarındaki varlığını güçlendirme taahhüdünün altını çiziyor. Yeni Laufenn G Fit 4S 4 mevsim lastikleri, başlangıç için 13 ila 18 inç arasında değişen popüler ebatlarda satışa sunuluyor.

Laufenn LH71 G Fit 4S Yıl Boyunca Güvenlik Sağlıyor

Hankook , alt markası olan Laufenn ile tüketicilere, çeşitli sürüş koşullarına uygun mükemmel fiyat performans oranı sağlayan son teknoloji ürünü lastikler sunuyor. Yeni dört mevsim lastiği Laufenn LH71 G Fit 4 ile ise uygun fiyata yıl boyunca kullanabileceği bir lastik satın almak isteyen SUV ve binek araç sahipleri hedefleniyor.

Hankook Lastikleri’nin Avrupa bölgesindeki başkanı Sanghun Lee: “Lastik sektörünün profesyonel bir oyuncusu olarak Laufenn markasını geliştirmeye ve markanın mevcut serisini güncelleyerek ürün yelpazemizi genişletmeye devam edeceğiz. Yeni dört mevsim lastiğimiz Laufenn LH71 G Fit 4S, bu segmentin popülaritesinin artması ile birlikte sunuluyor.”

Laufenn LH71 G Fit 4S, Yüksek Kilometre Ömrü Sunuyor

Yeni dört mevsim lastiği Laufenn LH71 G Fit 4S, derin kanalları ve geniş dişleri ile yüksek kilometre ömrü sağlıyor. Silika içerikli kauçuk bileşiği, karla kaplı ve ıslak zeminlerde mükemmel yol tutuş performansı sunuyor. Laufenn 4 mevsim lastiği, 10 derecenin altındaki sıcaklıklarda yüksek güvenlik sağlayabiliyor. V şeklindeki desen tasarımı ve geniş oluklar, suyun etkili bir şekilde tahliye edilmesiyle birlikte suda kızaklama riskini azaltıyor.

Laufenn 4 Mevsim Lastiği Zorlu Koşullarda Kullanılabiliyor

Laufenn LH71 G Fit 4S, özel olarak tasarlanmış karkası ile yüksek hızlarda dahi zeminle yüksek temasını koruyabiliyor. Laufenn 4 mevsim lastiği, hem kuru hem ıslak zeminlerde yüksek sürüş dengesi sağlıyor. Yüksek manevra kabiliyeti ve viraj performansı ile yılın her mevsimi güvenlik sunuyor. Lastiğin sırt blokları üzerindeki 3 boyutlu kılcallar, özellikle karla kaplı zeminler üzerinde performansı arttırıyor. Yeni Laufenn dört mevsim lastiği, yanak bölgesinde 3PMSF (3 zirveli dağ üzerinde kar tanesi) işaretlemesini taşıyor. Bu, lastiğin sert kış şartlarında kullanım için onaylandığını gösteriyor. Laufenn LH71 G Fit 4S dört mevsim lastiği, yaz ve kış lastikleri arasında mükemmel bir denge kuruyor.

Kategoriler:   Blog

Yorumlar

Bu öğe için yorumlar kapalı.