Lastik | Oto Lastik | Lastik Fiyatları | Ucuz Lastik

2021 Yamaha MT-09 Bridgestone Motosiklet Lastikleri ile Sunuluyor

ABS motosiklet 2021 Yamaha MT-09, fabrikadan Bridgestone motosiklet lastikleri ile çıkacak. Orijinal ekipman olarak tercih edilen Bridgestone BATTLAX HYPERSPORT S22, kuru zeminlerde gelişmiş yol tutuşu, kolay manevra kabiliyeti ve ıslak zeminlerde güvenlik sağlayacak şekilde tasarlandı. Japon lastik devi, bir basın bülteninde; bu özelliklerin Yamaha MT-09 ABS’nin performansını güçlendirdiğini ve çeşitli yol ve hava koşullarıyla karşılaşan sürücüler için gönül rahatlığı yaşatacağını söyledi.

Yokohama Bridgestone İşbirliği Köklü Geçmiş Sahip

2021 MT-09 ABS, genel sürüş deneyimini iyileştirmeyi amaçlayan güçlü bir motor ve çevik manevra kabiliyeti sunuyor. Bridgestone BATTLAX HYPERSPORT S22 ise Yamaha ile uzun vadeli işbirliğinin bir parçası olarak sunuluyor. Bridgestone, çok çeşitli Yokohama motosikletleri için çok sayıda birinci sınıf motosiklet lastiği serisini tedarik ediyor.

Bridgestone Motosiklet Lastikleri Islak Zeminde Güvenlik Sağlıyor

Bridgestone, ayrıca 2021 Yamaha TRACER 9 ABS ve TRACER 9 GT ABS için ıslak ve zorlu koşullarda kaymayı önleyen, gelişmiş yol tutuşu sağlamak üzere tasarlanmış Bridgestone BATTLAX SPORT TOURING T32 lastiklerini sunuyor. Yamaha TRACER 9 motosiklet serisindeki motosikletler, hem yüksek performans hem de sürüş konforu sunmak için tasarlanıyor. Spor performansını ve işlevselliği bir araya getiren 2021 TRACER 9 ABS ve TRACER 9 GT ABS, sınıfının en hafif motosikletleri arasında yer alıyor.

Kategoriler:   Blog

Yorumlar

Bu öğe için yorumlar kapalı.