Lastik | Oto Lastik | Lastik Fiyatları | Ucuz Lastik

Michelin CrossClimate+ 4 Mevsim Kullanıma Uygun

Michelin’in “kış sertifikalı yaz lastiği” Michelin CrossClimate+ özellikle ani hava değişiklikleri yaşanan dönemler ve iklimler için ideal. Uzun ömre sahip olan bu lastik, sağladığı enerji verimliliği ve konforlu yapısıyla her mevsim yolculuk yapmaya uygun. Dünya’nın lastik devleri arasında bulunan Michelin, müşterilerine yılın bütün zamanlarında kullanılabilen dört mevsim lastiklerini sunarken, güvenlik ve uzun süreli kullanım vadediyor. Yılın bütün mevsimlerinde tek lastik takımıyla seyahat etme fırsatı tanıyarak devrim niteliği gösteren Michelin CrossClimate+, kullanıcılara yüksek performans ve güvenlik vadediyor. Michelin, CrossClimate’e kış sertifikalı yaz lastiği olma niteliği sağlayarak yıl içinde otomobil lastiği için harcanacak maliyetin azalmasını da sağlıyor.

Michelin CrossClimate+ Yaz ve Kış Lastiği Avantajlarına Sahip

Yapılan araştırmaların gösterdiği sonuçlara göre her 10 araç kullanıcısından 4’ü, mevsim geçişlerinde lastik değişimini bir kısıtlama olarak görmekle birlikte lastik değiştirme işlemini de mümkün olan en geç zamana kadar erteliyor. Michelin, kullanıcılardan gelen talep doğrultusunda bu ihtiyaçlara uygun olarak Michelin CrossClimate+’ı geliştirdi. Yaz ve kış lastiklerinin avantajlarını tek bir üründe birleştiren Michelin CrossClimate+ yoğun kış koşullarına rastlanmayan, sert kış koşullarının yılda birkaç kereden fazla yaşanmadığı iklimler için geliştirildi.

Michelin CrossClimate+ %25 daha Uzun Ömürlü

Diğer üst sınıf 4 mevsim lastik markalarının ortalamasından %25 daha uzun ömre sahip olan Michelin CrossClimate+, kuru zeminde kısa fren mesafesine sahip olmanın yanı sıra ıslak zeminde frenleme için üst sınıf olduğunu belirten “B” etiketine ve kış mevsiminde kullanılmaya uygun olduğunu gösteren 3PMSF sertifikasına da sahip. İlk kilometreden 1.6 mm yasal diş derinliği sınırına kadar üst seviye yol tutuş performansı ve güvenlik sağlayan bu lastikler, kullanıcıların hem kış hem yaz lastiği almasını engelleyerek tüketicilerin tasarruf etmesini sağlıyor. Michelin CrossClimate ürün serisi ebat yelpazesinin genişliği ile sürücülerin her türlü hava ve yol koşulunda yanında olmayı hedefliyor. Seride SUV /4×4 araçlar için özel geliştirilmiş olan Michelin CrossClimate SUV lastik deseni de bulunuyor.

Kategoriler:   Blog

Yorumlar

Bu öğe için yorumlar kapalı.