Lastik | Oto Lastik | Lastik Fiyatları | Ucuz Lastik

Continental Atölyelere Orijinal Havalı Süspansiyon Sistemi Sunacak

Premium lastik üreticisi ve teknoloji şirketi Continental, bağımsız atölyelere orijinal parça olarak havalı süspansiyon sistemi ve kompresörler tedarik edecek. Artık otomotiv satış sonrası pazarına da araç üreticilerine sağladığı aynı ürünleri sunacak. Bu, atölyelerin artık bu tür sistemleri onarırken orijinal olarak takılan yeni parçaları kullanabileceği anlamına geliyor.

Continental’de Orijinal Ekipman ve Satış Sonrası Hizmetler alanının başkanı Peter Wagner: “Portföyümüzü genişleterek ve Continental markasını güçlendirerek sistematik olarak ilerliyoruz. Bu orijinal parçaları ürün yelpazemize bir kez daha eklemek, kalite açısından standartları belirliyor ve atölyelere her şeyi tek bir kaynaktan sunma vizyonumuza bir adım daha yaklaştırıyor.”

Continental Öncelikle Audi ve VW için Üretim Yapacak

Continental ile atölyeler artık havalı süspansiyon sistemlerinin onarımı için yeni parçalar kullanabiliyor. Şimdiye kadar; yeniden üretilmiş havalı süspansiyon sistemleri ve kompresörler, aynı tasarıma sahip ürünlerin yanı sıra; otomotiv satış sonrası pazarında sıklıkla sunuluyordu. Premium lastik üreticisi ve teknoloji devi Continental, otomotiv üreticilerinin orijinal parçaları bağımsız atölyelere getirmeleri için yaklaşık 25 yıllık seri üretimden elde ettiği kapsamlı deneyiminden yararlanıyor. Bu sayede; sürücüler, artık fabrikada araçlarına orijinal olarak monte edilen kaliteyi elde edebilir. Ürünler, başlangıçta; Audi A8, Audi Q7 ve VW Touareg dâhil olmak üzere VW ve Audi marka modelleri için mevcut olacak. Ürün müdürü Andres Valencia Blazquez, programı genişletmek için şimdiden çalıştıklarını ve gelecekte daha fazla araç için ürün sunulacağını belirtiyor.

Havalı Süspansiyon Sistemi Nedir?

Havalı süspansiyon sistemi, genellikle olarak üst sınıf araçlara ve off-road modellerine kurulmaktadır. Bu sistemler, stabilite sunmakta şasinin değişken olarak ayarlanmasını sağlamaktadır. Sistemler sadece sürüş konforu için değil aynı zamanda güvenlik için de önemlidir çünkü arızalı havalı süspansiyondan, fren mesafeleri ve diğer araç sistemleri etkilenebilir. Bileşen aşınması ve yıpranması, bireysel sürüş davranışına bağlı olduğundan ve genellikle yavaş ve sürücü tarafından fark edilmeden ilerlediğinden Continental uzmanları, atölyede düzenli sistem kontrolü yapılmasını önermektedir.

Kategoriler:   Blog

Yorumlar

Bu öğe için yorumlar kapalı.