Lastik | Oto Lastik | Lastik Fiyatları | Ucuz Lastik

Hankook Ventus S1 evo 3 SUV Modeli Ödüllü Lastikler Arasında

Hankook Ventus S1 evo 3 SUV modeli, Auto Express 2022 SUV Lastik Testi sonucunda tavsiye edilen lastikler arasında gösterilmiştir. Prestijli dergi, Güney Koreli premium lastik üreticisi Hankook’un bu yıl testlerinde 4. kez ödüllendirildiğini açıklamıştır. Ventus S1 evo 3 SUV, global çapta başarılı performansı ile öne çıkan Hankook yaz lastiği serisi Ventus S1 ailesinin bir üyesidir.

Hankook Ventus S1 evo 3 SUV Testlerde Başarılı Sonuçlar Alıyor mu?

Auto Express, SUV araçların artan popülaritesi nedeniyle bu kategoride de testler gerçekleştirmeye başlamıştır. Geçtiğimiz yıl, Hankook yaz lastiği deseninin binek araçlar için sunulan versiyonu da test şampiyonu olmuştu. Hankook Ventus S1 evo 3 SUV, elde ettiği sonuçlarla lastiğin başarılarını katlamıştır.
Auto Express 2022 SUV Lastik Testi sonucunda “ıslak zemin için önerilen lastik” seçilmiştir. Premium lastik, suda kızaklama kategorisinde de oldukça iyi sonuçlar elde ederek bu başarısını doğrulamıştır.

Hankook SUV Araçlar İçin Lastiğin Dayanıklılığını Nasıl Artırıyor?

Hankook Ventus S1 evo 3 SUV lastikleri, SUV araçlar için özel olarak optimize edilmiştir. Topuk ve yanak kısmındaki özel güçlendirmeler, SUV oto lastikler için aracın ağırlığına karşı dayanıklılık düzeyinin artmasını sağlamaktadır. İç yapısında kullanılan kompozit malzemeler ve iki katmanlı karkas ile yüksek hızlarda da dayanıklılık ve performans artmaktadır. Bu özellikleri sayesinde, ürün Auto Express SUV lastik testi kapsamında başarılı sonuçlar elde etmiştir. Hankook yaz lastiği sağlamlıktan ödün vermeden direksiyon hassasiyeti ve sürüş stabilitesini optimize etmektedir.

Hankook CEO’su Sooil Lee: ‘’Ödüllerimiz SUV Pazarına Referans Niteliğinde’’

Auto Express 2022 SUV Lastik Testi raporunda İngiliz e-ticaret platformu BlackCircles’daki müşteri yorumları da paylaşılmıştır. Hankook Ventus S1 evo 3 SUV yorumları, lastiğin yüksek test performansı ile paralel olarak yer almıştır. 700’den fazla müşterinin incelemesi ile lastik puanlandırılmıştır. Ürün 5 üzerinden 4,6 derecelik başarıya uzanmıştır. Hankook yaz lastiği müşteri yorumları, lastiğin manevra kabiliyeti ve yol tutuşunu vurgulamaktadır.

Hankook lastikleri CEO’su ve Başkanı Sooil Lee: “Bu, Hankook Ventus S1 evo 3 SUV için mükemmel bir başarı ve ödüllü referanslarımızı SUV pazarına taşıyor. Hankook, küresel bir birinci sınıf oto lastik üreticisi olmaktan gurur duymaktadır. Auto Express’ten onay alması ise, Hankook’un bu kadar yüksek kalite ve performansa olan bağlılığını gösteriyor.”

Kategoriler:   Blog, Oto Lastik

Yorumlar

Bu öğe için yorumlar kapalı.