Lastik | Oto Lastik | Lastik Fiyatları | Ucuz Lastik

Hankook Technodome Örnek Laboratuvar Sertifikası Aldı

Premium lastik üreticisi Hankook ve son teknoloji Ar-Ge merkezi Hankook Technodome, Güney Kore Bilim, Bilgi ve İletişim Teknolojileri (ICT) Bakanlığı tarafından verilen “Güvenlik Yönetiminde Örnek Laboratuvarlar Sertifikası”na sahip oldu. Güney Kore’de ilk kez bir lastik şirketi bu sertifikayı almaya hak kazandı. Sertifika, yalnızca alanında önde gelen profesyoneller tarafından yapılan uzman değerlendirmesini başarıyla geçen laboratuvarlara veriliyor. Sertifika programı, araştırma enstitülerindeki bilim ve teknoloji laboratuvarlarının güvenlik yönetimi yeteneklerini güçlendirmeyi; aynı zamanda laboratuvar güvenlik yönetimi için standart bir model belirlemeyi ve teşvik etmeyi amaçlıyor.

Hankook Technodome Uzmanlar Tarafından Onaylandı

Hankook, Technodome’da bulunan Flat-trac CT + Laboratuvarı ve Kimyasal Analiz Laboratuvarı ile bu yıl Nisan ayında sertifika programına başvurdu. Uzmanlar, güvenlik sistemleri ve ilgili faaliyetler dâhil olmak üzere çeşitli alanlarda incelemelerde bulundu ve ayrıca çalışan görevlilerin bu konulardaki farkındalıkları da denetlendi. Sonuç olarak Flat-trac CT + Laboratuvarı ve Kimyasal Analiz Laboratuvar’nın güvenlik yönetiminde örnek laboratuvarlar olduğu sonucuna varıldı.

Hankook Technodome Yüksek Teknolojiyi Kullanıyor

Hankook Lastikleri’nin Kıdemli Başkan Yardımcısı ve Baş Teknoloji Sorumlusu Bonhee Ku: “Bilim, Bilgi ve İletişim Teknolojileri Bakanlığı’ndan alınan bir sertifika, laboratuvarlarımızın mükemmel güvenlik yönetimi için standart bir modelle tam donanımlı olduğu anlamına geliyor. Müşterilerimizin ve çalışanlarımızın güvenliği her zaman önceliklerimizin en üstünde olduğundan, tesislerimizin en yüksek güvenlik standardına uygun olarak işletilmesi ve sertifikalandırılması için her türlü çabayı göstermeye devam edeceğiz.”

Foster & Partner tarafından tasarlanan ve 2016’da açılan Hankook Technodome, son teknolojiyi kullanan altyapıya sahip, çevre dostu, yüksek teknolojili bir araştırma ve geliştirme merkezi. Kompleks, toplam yedi kata yayılmış 96.328 metrekarelik alana sahip. Bitişik müştemilatlar ise çalışanlar için konforlu bir konaklama sağlıyor.

Hankook Ar-Ge Süreçlerinde Yeniliklere Devam Ediyor

Hankook Lastikleri, araştırma ve geliştirme süreçlerinde sürekli yenilikler yaparak üstün teknoloji ve üst düzey ürün kalitesi sunmak için çalışıyor. Grubun küresel temel araştırma merkezi olan Hankook Technodome, bu yenilik sürecine önemli katkı sağlıyor. Lastik üreticisi, buna ek olarak, global premium otomobil markalarıyla stratejik ortaklığını da genişletiyor. Hankook, şu anda tüm Alman premium otomobil üreticileri de dâhil olmak üzere 46 markasının yaklaşık 320 modeline orijinal ekipman lastikleri tedarik ediyor. Bu da şirketin teknolojik liderliğini ve marka değerini vurguluyor.

Kategoriler:   Blog

Yorumlar

Bu öğe için yorumlar kapalı.