Lastik | Oto Lastik | Lastik Fiyatları | Ucuz Lastik

Maxxis Lastikleri Maxxventure MT Deseni Ödüllendirildi

Tayvanlı ünlü lastik markası Maxxis, prestijli A’ Design Award Tasarım yarışmasında gümüş ödüle layık görüldü. Uluslararası Endüstriyel Tasarım Dernekleri Konseyi (ICSID) ve İtalyan Endüstriyel Tasarım Derneği (ADI) tarafından düzenlenen bu ödül, Maxxis lastik üreticisinin Maxxventure MT tourenduro motosiklet lastikleri için yaptığı yenilikçi tasarımın bir sonucu olarak takdim ediliyor.

Daha Uzun Lastik Ömrü için Geliştirilmiş Sırt Deseni

Maxxis Maxxventure MT lastikleri, güçlendirilmiş küp şekilli bloklar içeren benzersiz bir sırt deseni ile tasarlanmıştır. Bu tasarım yeniliği, ön aks lastiğinin arka lastikten iki kat daha uzun süre dayanmasını sağlayarak lastiğin toplam ömrünü önemli ölçüde uzatır. Sonuç olarak, Maxxis’e göre ön lastik aşındığında, arka aksa taşınarak 5.000 km daha fazla yol kat edilebiliyor.

Üstün Performans için Gelişmiş Özellikler

Maxxis, performans ve dayanıklılığı optimize etmek için Maxxis Maxxventure MT lastiklerine birçok gelişmiş özellik eklemiştir. Yeni bir metal kord büküm tekniğinin kullanılması sürüş konforunu artırırken, sırt deseni çatlama oluşumunu en aza indirir ve lastik yüzeyindeki kir ve döküntüleri hızla temizleyerek kendi kendini temizlemeyi kolaylaştırır. Ayrıca, bu lastikler daha fazla dayanıklılık ve güvenilirlik sunarak daha yüksek yük kapasitesi ve delinme direncine sahiptir. Lastiklerin geliştirilmiş kaynakları çevresel etkinin azaltılmasına da katkıda bulunur.

Kategoriler:   Blog, Oto Lastik

Yorumlar

Bu öğe için yorumlar kapalı.