Lastik | Oto Lastik | Lastik Fiyatları | Ucuz Lastik

Continental SportContact 7 Tasarım Ödülü Kazandı

Teknoloji şirketi ve premium lastik üreticisi Continental, yeni performans lastiği Continental SportContact 7 yaz lastiği ile Red Dot ve iF Tasarım Ödüllerini kazandı. SportContact 7, tarz, fonksiyonelliği ve inovatif özellikleriyle ödülleri topladı. Premium lastik üreticisi, lastiklerin tarz, fonksiyon ve tasarım açısından da mükemmel olabileceğini kanıtlıyor. Enno Straten, Continental lastikleri EMEA Strateji, Analiz ve Pazarlama Başkanı, “Amiral spor ürünümüzün lastik tutkunlarını sadece performansıyla ikna etmesinden değil, dünyanın her yerinden tasarım uzmanlarının da beğenisini kazanarak ödüle layık görülmesinden dolayı çok mutluyuz.’’ Dedi.

Alman Üreticinin Continental SportContact 7 Deseni Dikkat Çekiyor

Red Dot Jürisi, “iyi tasarım ve yenilik arayışından” yola çıkarak, Ürün Tasarımı dalında 60 ülkeden yarışan ürünleri profesyonel ve kapsamlı bir şekilde tek tek değerlendiriyor. Ultra yüksek performanslı spor lastik olması iddiası ile jürinin beğenisine sunulmuş olunan Continental SportContact 7 modeli ise yaz lastiği kategorisinden dahil oluyor. Continental SportContact 7 ürünü birçok lastik arasında yalnızca üstün tasarım kalitesiyle uzmanları ikna eden olarak ödüle layık görüldü. Jürinin ödüllendirdiği firmalar, sunumlarıyla tasarım sektöründe yeni standartları belirliyor.

Continental SportContact 7 Hangi Tasarım Ödülünü Aldı?

Continental SportContact 7, bu yıl aldığı iF Tasarım Ödülü ile “Ürün” disiplininin “Otomobil/Araç” kategorisinde dünyaca ünlü tasarım etiketinin sahiplerinden biri oldu. iF Tasarım Ödülü, dünyanın en köklü bağımsız tasarım kuruluşu olan iF International Forum Design GmbH tarafından yılda bir kez veriliyor. Continental SportContact 7, özellikle yenilikçi tarzı ve performansı ile 132 uzman dan oluşan bağımsız, uluslararası jüriyi ikna etmeyi başardı. Jüri üyeleri, yoğun rağbet gören kalite mührünü vermek için yarışmaya 57 ülkeden katılan yaklaşık 11.000 aday arasından tercihte bulundu.

Sportcontact 7 Son Model Spor Otomobiller ile Uyumluluk Sağlıyor mu?

Red Dot’un kurucusu ve CEO’su Peter Zec, Red Dot ödülleri hakkında “Yarışmanın bu yılında, özellikle ödüllü ürünlerin yaratıcılığı dikkatimi çekti. Hala tarz ve fonksiyon açısından şaşırtıcı tasarımların olması gerçekten etkileyici ve övgüye değer” açıklamasını yaptı. Ayrıca: ‘’Ürün geliştirme aşamasında tasarım uzmanları üç ana hedefe odaklandı: İlki, başarılı Continental SportContact serisi için güvenilir bir “yeni nesil” geliştirmek; ikincisi, inovasyonları mümkün olan en iyi şekilde görünür hale getirmek ve son olarak tasarımı son model spor otomobiller ile uyumlu yapmaktı” şeklinde açıklamada bulundu.

Kategoriler:   Blog

Yorumlar

Bu öğe için yorumlar kapalı.