Lastik | Oto Lastik | Lastik Fiyatları | Ucuz Lastik

Yokohama Lastik Kategorisindeki Bütün Ödülleri Topladı

SEMA, Las Vegas’ta gerçekleştirdiği otomobil ve otomobil ürünleri fuarı “2019 SEMA Show”da; “En İyi Yeni Ürün Ödülü”nün kazananlarını açıkladı. Yokohama Lastikleri, “Lastik ve Bağlantılı Ürünler” kategorisindeki bütün ödüllerin sahibi oldu. Şirketin 4×4 araçlar için ürettiği All Terrain lastiği; Geolander X-AT, “En İyi Yeni Lastik” ödülünü alırken; “UHP Advan Apex ve Geolander X-CV” lastikleri, sırasıyla “Lüks SUV Lastiği” ve “Crossover Lastiği” kategorilerinde birincilik ödülünü kazandı.

2019 Yokohama için Bir Dönüm Noktası

Yokohama’nın pazarlama ve ürün yönetimi alanında başkan yardımcısı Andrew Briggs, konuşmasında; “Prestijli ‘SEMA Yeni Ürün Ödülü”nü kazanmak başlı başına büyük bir başarı iken; kategorideki bütün ödülleri almak eşi benzeri görülmemiş bir durum.” açıklamasında bulundu. Briggs, bu ödüllerin şirketin yeni ürünlerinde gösterdiği ilerlemenin bir kanıtı olduğunu belirtti. X-AT, Apex ve X-CV dahil; dokuz yeni ürünü piyasaya süren Yokohama için 2019’un bir dönüm noktası olduğunu söyleyen Briggs, SEMA jürilerinin onayını almanın şirket için bir gurur olduğunu da sözlerine ekledi.

16 Kategoride 3000 Farklı Ürün Yarıştı

Her yıl düzenlenen “SEMA Yeni Ürün Ödülleri” kapsamında SEMA Show’da otomotiv ekipmanları alanında geliştirilip; büyük başarıya sahip olan ürünler ödüllendiriliyor. Törende 16 kategorininin kazananı ile birlikte; ikinci ve üçüncülük ödülünü alanlar da takdim ediliyor. “SEMA Yeni Ürün Ödülleri”nde 16 ayrı kategoride 3000 farklı ürün yarıştı. Kazananlar birçok farklı kritere göre ayrıntılı olarak değerlendirildi.

Kategoriler:   Blog

Yorumlar

Bu öğe için yorumlar kapalı.