Lastik | Oto Lastik | Lastik Fiyatları | Ucuz Lastik

BFGoodrich Mud-Terrain T/A KM3 Lastikler Off Road Şampiyonasında Kullanılacak

4×4 lastikleri ile öne çıkan BFGoodrich, Dünya Off Road Şampiyonası Serisi’nin (WORCS) sponsoru olduğunu duyurdu. Yarışlarda BFGoodrich Mud-Terrain T/A KM3 UTV lastikleri kullanılacak. Yüksek performanslı BF Goodrich MT lastiğin hâlihazırda 4×4’ler için satışa sunulan versiyonu da bulunuyor.

BFGoodrich Mud-Terrain T/A KM3 Zorlu Koşullarda Yüksek Çekiş Gücü Sağlıyor

BFGoodrich Mud-Terrain T/A KM3 UTV lastiği, spor ve çok amaçlı UTV’ler için olağanüstü çekiş gücü ve dayanıklılık sağlıyor. Omuz bölgesinde yer alan özel çukurlar, sıkışmış çamurun dışarı atılmasına yardımcı oluyor. Dünya Off Road Şampiyonası Serisi’nde kullanılacak bu lastiklerin özel sırt tasarımı, kayalık ve kaygan zeminlerde yol tutuşunu yükseltiyor.

BFGoodrich Mud-Terrain T/A KM3 En Hızlı Araçlarda Kullanılacak

Dünya Off Road Şampiyonası kurucusu Randy Perry: “WORCS sponsor ailesinin bir parçası olarak BFGoodrich’e sahip olduğumuz için çok heyecanlıyız. Uzun yıllar sürecek bir ilişkiyi dört gözle bekliyoruz. Bu, BFGoodrich Mud-Terrain T/A KM3 UTV lastiklerini en hızlı arazi yarışçılarıyla tanıtmak için muazzam bir fırsat.”

Dünya Offroad Şampiyonası Lastik Performansını Öne Çıkarıyor

Michelin* Kuzey Amerika’da yönetici olan Richard Kornacki: “Dünya Off Road Şampiyonası Serisi’ndeki son yarış başarısının ardından BFGoodrich, sezon boyunca her seviyedeki sürücüyü desteklemekten gurur duyuyor. Güneybatı çöl arazisi, BFGoodrich Mud-Terrain T/A KM3 lastiklerinin gelişmiş tasarımını ve performansını test etmek ve öne çıkarmak için en uygun ortamı sağlıyor.”

*BFGoodrich markası, Michelin bünyesinde faaliyet göstermektedir.

Kategoriler:   Blog

Yorumlar

Bu öğe için yorumlar kapalı.