Lastik | Oto Lastik | Lastik Fiyatları | Ucuz Lastik

Yeni Üstün Performanslı 4 Mevsim Lastiği: Michelin Pilot Sport All-Season 4

Michelin Kuzey Amerika en yeni ultra yüksek performanslı dört mevsim lastiği Michelin Pilot Sport All-Season 4 desenini tanıttı. Yeni yüksek performanslı Michelin dört mevsim lastiği, sürücülere her mevsimde üstün kontrol sağlamak için tasarlandı. Michelin yaptığı resmi açıklamada şunları söyledi: “Bir önceki ultra yüksek performanslı Michelin 4 mevsim lastiği, yaz lastikleri ile dört mevsim lastikleri arasındaki performans bariyerini aştı. Yeni Michelin Pilot Sport All-Season 4 ise kuru zeminde %4, ıslak zeminde %5 daha iyi frenleme ve karlı zeminde %10 daha yüksek çekiş gücü ile bu performansı bir üst seviyeye taşıyor.”

Michelin Pilot Sport All-Season 4 Maksimum Yol Tutuşu Sağlıyor

Asimetrik sırt tasarımına sahip yeni Michelin Pilot Sport All-Season 4, dış omuzlarında bulunan daha fazla kauçuk ile kuru zeminlerde üstün viraj performansı sunuyor ve yüksek manevra kabiliyeti sergiliyor. Yarışlarda kullanılan lastikler baz alınarak geliştirilen lastik bileşiği ile yeni Michelin 4 mevsim lastiği, maksimum yol tutuş performansı sergiliyor. Yeni ultra yüksek performanslı Michelin dört mevsim lastiği, lastik sırtı üzerinde yer alan geniş kanallar ile suyun etkili bir şekilde tahliye edilmesini sağlayarak suda kızaklamayı önlüyor.

Michelin Pilot Sport All-Season 4 Dört Mevsim Güvenli

Michelin Pilot Sport All-Season 4, ıslak ve karlı zeminlerde daha iyi çekiş gücü için Michelin’in “360-Degree Variable Sipe Teknolojisi”nden yararlanıyor. Tam derinliğe sahip ve birbirine kenetlenebilen kılcallar, bu zorlu koşullarda lastiğin yol tutuşunu ve çekiş gücünü arttırıyor. “Dynamic Response Teknolojisi” ise Yeni Michelin 4 mevsim lastiği yüzeyinde basıncın ve sıcaklığın eşit dağılmasını sağlıyor. Böylece; ultra yüksek performanslı Michelin dört mevsim lastiği, aynı zamanda daha yüksek kilometre ömrü sunuyor.

Michelin Pilot Sport All-Season 4 Ebatları

Michelin’in marka direktörü Matthew Cabe: “Michelin Pilot Sport All-Season 4, araçlarının kuru, ıslak zeminlerde ve soğuk, karlı hava koşullarında yüksek performans sergilemesini isteyen tutkulu sürücüler için geliştirildi. Yeni Michelin 4 mevsim lastiği, ebatları ile pazarın % 85’ini kapsıyor ve bugün satılan en popüler yüksek performanslı araçlar için uygun ebatlara sahip.”

Bu araçlar arasında; “Alfa Romeo Giulia; Audi Q7, A8 ve S4; BMW X5; Chevrolet Corvette C8; Lexus IS; Mercedes GLC ve AMG C Sınıfı; Range Rover Sport; Tesla Model X ve S; Volvo XC90 ve XC60; ve Volkswagen GTI.” bulunuyor. Michelin yetkilileri, Pilot Sport All-Season 4 lastik ebatlarının otuz bir tanesinin “SUV / CUV” araçlara uygun olduğunu söylüyor. Temmuz 2021’de ise 46 yeni ebat daha eklenecek.

Kategoriler:   Blog

Yorumlar

Bu öğe için yorumlar kapalı.