Lastik | Oto Lastik | Lastik Fiyatları | Ucuz Lastik

Nokian E-Truck Serisi Yeni Ebatlarla Genişliyor

Nokian E-Truck kamyon lastikleri serisinde yer alan lastikler, sorunsuz şekilde kilometrelerce ilerlerken tüm hava koşullarında iyi performans sergileyebiliyor. Seride yapılan en son yenilik ise orta büyüklükteki kamyonlar için eklenen yeni ebatlar. Yeni 19,5 inç ebatlar, lastik serisini tamamlayarak 12-16 ton aralığındaki orta hizmet kamyonların her mevsime hazır olmasını sağlıyor.

Nokian E-Truck Aşınmaya Dayanıklılık Sağlıyor

Lastikler için bölgesel ve kentsel teslimat trafiğinin kendine özgü zorlukları bulunuyor. Şehirlerdeki dar virajlar ve sıkışık yollarda manevra yapmak için lastiklerin titiz performans sergilemesi gerkekiyor. Şehirlerarası yollar ise kış aylarında kaygan ve karlı olabiliyor. Bunun yanında; tüm koşullarda lastiklerin erken aşınmasına neden olabilecek asfalt ile sürtünme sorunu yer alıyor.

Nokian Lastikleri’nin ürün müdürü Teppo Siltanen: “Daha büyük ebattaki Nokian E-Truck lastikleri hâlihazırda etkileyici kullanım ömrü sunan sağlam tasarıma sahip. Yeni 19,5 inç lastik ebatlarıyla onları daha da geliştirdik. En yeni desen tasarımını, aşınmaya dirençli kauçuk bileşiği ile bir araya getirdik.”

Nokian E-Truck Şehir İçi ve Dışında Yüksek Performans Sergiliyor

Yeni Nokian E-Truck Steer 19.5 ve Nokian E-Truck Drive 19.5 kamyon lastikleri, hem yerel taşımalarda hem şehir sokaklarında en iyi performansı verecek şekilde tasarlandı. Bu lastikler, kamyon ebatlarından daha küçük ticari araçlara uzanan Nokian E-Truck lastik serisini tamamlıyor.
Teppo Siltanen: “Bu yılın başlarında piyasaya sürülen 17,5 inç kamyon lastikleriyle, kapsamlı bir ürün yelpazesi sunarak müşterilerimize değer katıyoruz. Artık tüm filolar, yüksek performans özelliklerine sahip bu lastiklere sahip olabilir.”

Nokian E-Truck Tüm Hava Koşullarında Avantaj Sağlıyor

Uzun hizmet ömürlerinin yanı sıra, tüm Nokian E-Truck lastikleri farklı hava koşullarına hazır olma konusunda mükemmel.
Teppo Siltanen: “Kullanım ömründen veya sürüş özelliklerinden ödün vermeden iyi kış performansı elde etme konusunda köklü bir geleneğe sahibiz. Nokian E-Truck serisi lastiklerin tümü 3PMSF işaretine sahiptir, bu da hiçbir havanın sizi yavaşlatmayacağı anlamına geliyor.”

Nokian Geleceğin Teknolojileri için Hazır

Ticari kamyonlar sürekli gelişiyor. Sürücülerin yanı sıra mevzuat talepleri; sessiz, düşük emisyonlu taşıma ve elektrikli dağıtım kamyonları için hazır.
Teppo Siltanen: “Kentsel ve bölgesel trafik; daha hafif, daha sessiz ve çevreyi daha az kirleten araçlara doğru yönelim hâlinde ve bu iyi bir şey. Bu, daha esnek trafik ve daha temiz hava sağlıyor. Bu nedenle Nokian, değişimi hızlandıran lastikler sunmak istiyor!”

Kategoriler:   Blog

Yorumlar

Bu öğe için yorumlar kapalı.