Lastik | Oto Lastik | Lastik Fiyatları | Ucuz Lastik

Goodyear Eagle F1 Asymmetric 6 Serisi Yeni Ebatlarını Sunuyor

Goodyear Eagle F1 Asymmetric 6 lastiği, modern elektrikli ve SUV araçların ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır. Hem ıslak hem de kuru zemin koşullarında üstün performans sunmaktadır. Ayrıca elektrikli araç sınıfı için menzili ve verimliliği en üst düzeye çıkarmayı sağlar. Yüksek yük kapasitesi ve düşük yuvarlanma direnci arayan sürücüler için de Eagle F1 Asymmetric 6 ideal bir seçimdir.

Goodyear Eagle F1 Asymmetric Hangi Araçlara Uygun Geliyor?

Yazlık Goodyear lastiği, 2023 yılında Kia Sportage, Peugeot 5008 ve Tesla Model 3 gibi popüler modellere hitap edecek dört yeni ebatta satılacaktır. Yeni ebatlardan ikisi halihazırda mevcutken, kalan ikisi Nisan ve Haziran aylarında satışa sunulacak. Goodyear Eagle F1 Asymmetric 6 segmentinin lastik yelpazesi giderek daha kapsamlı hale gelmeye başlamıştır. Daha fazla araca uyumlu olabilmesi için süreç bu kapsamda planlanmaktadır.

Goodyear Eagle F1 Asymmetric 6 Binek Araç Pazarında Nerede?

Goodyear Eagle F1 Asymmetric 6, ultra yüksek performans sunmak üzere tasarlanmıştır ve binek araç pazarındaki mevcut trendlerden yararlanmak için iyi bir konuma sahiptir. SUV ve elektrikli araç serileri yaygınlaştıkça, bu lastik düşük yuvarlanma direnci, ıslak ve kuru zemin yol tutuşu sağlar. Yeni ebatlar, 2021’de %33 olan SUV satışlarının 2022’de pazarın %43’ünü oluşturduğu görülmektedir. Elektrikli araç segmentinin ise 2021’de %9 olan pazar payını %12’ye çıkardığı SUV / EV popülaritesindeki artışla uyumludur.

Yorum ve Değerlendirmelerle: Goodyear Eagle F1 Asymmetric 6

Goodyear Eagle F1 Asymmetric 6, tüm yol yüzeylerinde mükemmel yol tutuşu, çekiş gücü ve denge sunan yüksek performanslı bir lastiktir. Dry Stability Plus Teknolojisi optimum performans sağlarken, geliştirilmiş reçine bileşiği ıslak zeminde yol temasını artırarak mükemmel ıslak zemin tutuşu sağlar. Lastik ayrıca daha konforlu bir sürüş için yol gürültüsünü azaltan gürültü önleyici bir desene sahiptir. Eagle F1 Asymmetric 6 ilk yılında, Auto Motor und Sport tarafından “olağanüstü” olarak nitelendirildi. Auto Bild ile Tyre Reviews’in dengeli performansı, ıslak zeminde yol tutuşu, kısa fren mesafesi ve hassas yol tutuşu testlerinde de değerlendirildi. Auto Bild ve Tyre Reviews tarafından birinci seçilen çeşitli Avrupa lastik testlerinden büyük övgü aldı.

Kategoriler:   Blog, Goodyear

Yorumlar

Bu öğe için yorumlar kapalı.