Lastik | Oto Lastik | Lastik Fiyatları | Ucuz Lastik

Kumho Ecowing ES31 Lastikler Skoda Kamiq için Seçildi

Kumho Ecowing ES31 lastikler, Skoda Kamiq için orijinal ekipman olarak tercih edildi. Güney Koreli lastik üreticisi, orijinal ekipman anlaşmalarının kapsamını genişletiyor. Genişleyen ürün yelpazesi ile birlikte; orijinal ekipman tedarik sayısı da artıyor. Skoda için sunulan Kumho yaz lastiği, hem kuru hem ıslak zemin koşullarında yüksek yol tutuş performansı sergiliyor.

Kumho Ecowing ES31 Özellikleri

Kumho Ecowing ES31, yaz aylarının tüm koşullarında güvenilir manevra kabiliyeti ve yüksek çekiş gücü sağlamak için geliştirilmiştir. Islak zeminde yol tutuşunu arttırmak için formüle edilmiş özel bileşiğe sahiptir. Kumho yaz lastiği, asimetrik tasarımı ile hem kuru hem ıslak zemin performansını optimize etmektedir.

Kumho Ecowing ES31 Islak Zeminde Nasıl?

Kumho Ecowing ES31, hem bileşiği hem tasarımı ile ıslak zeminde yüksek güvenlik sağlamaktadır. Özel dört adet kanal ile yağmurlu günlerde suyu hızla dişleri arasından atmaktadır. Bu sayede Kumho yaz lastiği, suda kızaklama riskini azaltmaktadır.

Kumho Yaz Lastiği Yakıt Tüketimini Azaltıyor

Kumho Ecowing ES31, Güney Koreli markanın çevre dostu felsefesi doğrultusunda geliştirilmiştir. Özel omuz dizaynı, hava akışını optimize ederek yakıt verimliliğini arttırmaktadır. Bununla birlikte; yuvarlanma direncinin azaltılmış olması da yakıt tüketimini ve CO2 emisyonlarını azaltmaktadır. Lastik dayanıklılığının arttırılmış olması da ürünün doğa dostu özelliklerini vurgulamaktadır. Daha uzun süre kullanılan lastikler ile sürdürülebilirlik önemli ölçüde artmaktadır.

Kumho Lastik İyi mi?

Yüksek fiyat performans lastik seçenekleri ile öne çıkan marka Kumho, Tier 2 lastik markaları içerisindedir. 1960’da kurulan marka, farklı koşullar için birçok yüksek performanslı lastik seçenekleri sunmuştur. Kamyon otobüs lastikleri, binek,hafif ticari, SUV lastikleri gibi çok çeşitli alanlarda üretim gerçekleştirmektedir. Markanın birçok farklı kıtada araştırma geliştirme ve üretim merkezleri yer almaktadır. Kumho Ecowing ES31, markanın en yeni nesil yaz lastiği desenleri içerisindedir. Kumho yaz lastiği desenleri, sadece kuru zeminde değil ıslak zemin koşullarında da yüksek güvenlik sunmaktadır. 1984’te kurulmuş olan Marshal markasına ait lastikler de Kumho tarafından üretilmekte ve güvenli performans sağlamaktadır.

Kategoriler:   Blog

Yorumlar

Bu öğe için yorumlar kapalı.