Lastik | Oto Lastik | Lastik Fiyatları | Ucuz Lastik

Bridgestone Yaz Lastiği Kategorisinde “Yılın Üreticisi” Seçildi

Bridgestone, prestijli Alman otomotiv dergisi AutoBild tarafından yaz lastiği kategorisinde “Yılın Üreticisi” seçildi. Bridgestone yaz lastiği desenleri, bu yıl AutoBild tarafından sürüş dinamikleri ve dengeli performansları ile de övgü almıştı. Yeni piyasaya sürülen amiral gemisi Bridgestone Potenza Sport, Auto Bild Sportcars’ın 2021 Yaz Lastiği Testi birincisi olmuştu.

Yeni Bridgestone Yaz Lastiği Potenza Sport Test Birincisi Oldu

Auto Bild Sportcars test birincisi Bridgestone Potenza Sport; aynı zamanda kuru zemin testlerinde frenleme ve manevra kabiliyeti gibi alt kategorilerde de birincilik elde etti. Aynı zamanda en iyi ıslak zemin performansına sahip lastik seçildi. Lastik testi uzmanları Bridgestone yaz lastiği deseninin testte en iyi suda kızaklama performansına sahip olduğunu belirtti. Bridgestone Potenza Sport, prestijli dergi tarafından aynı zamanda sürüş konforu kategorisinde de en yüksek puanı aldı.

Amiral Gemisi Bridgestone Yaz Lastiği En İyi Yol Tutuşunu Sağlıyor

Bridgestone Potenza Sport; aynı zamanda Sport Auto dergisinin 2021 Yaz Lastiği Testi kapsamında da üstün performans sergileyerek 2. sırada yer aldı. Kazanan lastik ile arasında önemli bir performans farkı bulunmuyordu. Öyle ki Bridgestone yaz lastiği testte en kısa fren mesafesi, en iyi yol tutuşu, mükemmel şerit değiştirme yetenekleri ve hızlı direksiyon tepkisi ile kuru zeminlerde en iyi puanı aldı. Bridgestone Potenza Sport, aynı zamanda ıslak zeminde de en iyi fren mesafeleri, mükemmel manevra kabiliyeti ve en yüksek yol tutuş seviyeleri ile en yüksek skoru elde etti.

Bridgestone Turanza T005 Lastik Testlerinde Öne Çıktı

Bridgestone’un premium amiral gemisi ürünlerinden bir diğeri olan Bridgestone Turanza T005 yaz lastiği de bu sene testlerde mükemmel performans sergiledi. Tüm 2021 Yaz Lastiği Testi sonuçlarında ilk 3’te yer aldı. Üstün performansa sahip Bridgestone yaz lastiği; ADAC’ın en iyi değerlendirmesi olan “İyi” derecesini almaya hak kazandı. ADAC, Bridgestone Turanza T005 için “Kısa fren mesafeleri ve yüksek yol tutuş seviyesi ile hem kuru hem de ıslak zeminlerde iyi, yakıt tüketimi ve iç gürültü seviyesi için iyi ve özet olarak çok dengeli bir lastik.” değerlendirmesinde bulundu.

Bridgestone Turanza T005 AMS Tarafından “Çok İyi” Olarak Değerlendirildi

Auto Motor und Sport 2021 Yaz Lastiği Testi kapsamında performansını sergileyen Bridgestone Turanza T005 de “Çok İyi” olarak değerlendirilerek 2. sırada yerini aldı. Premium Bridgestone yaz lastiği, hem ıslak hem kuru zeminlerde çok iyi puanlar elde etti. Lastik testi uzmanları, ürünün mükemmel manevra kabiliyeti, yüksek viraj dengesi ve kısa fren mesafesi özelliklerini vurguladı. Auto Motor und Sport tarafından yüksek güvenlik marjlarına sahip olduğu vurgulanan Bridgestone Turanza T005, aynı zamanda en düşük yuvarlanma direncine sahip lastik olarak yakıt tasarrufu sağlayan çok yönlü ürün olarak değerlendirildi.

AutoBild Allrad: Bridgestone Turanza T005 Örnek Niteliğinde

Bridgestone Turanza T005, AutoBild Allrad Dergisi tarafından da “Örnek” lastik olarak değerlendirildi. Amiral gemisi Bridgestone yaz lastiği; kuru zemin koşullarında en iyi fren ve yol tutuş performansını sergiledi. AutoBild Allrad’ın 2021 Yaz Lastiği Testi kapsamında, aynı zamanda en iyi yuvarlanma direnci ve ıslak zemin performansını sundu.

Bridgestone Potenza Sport Premium Portföyün Son Üyesi

Bridgestone EMIA’nın Satış Direktörü Daniel Giroud: “Hiç şüphe yok ki, bu son ödüller araştırma ve geliştirmedeki öncü gücümüze bağlı. Müşterilerimize yüksek değerli ürünler sunmak için Bridgestone Turanza T005 ve Bridgestone Potenza Sport’un harika örnekleri olduğu premium ürünlerimizin geliştirilmesine sürekli yatırım yapma taahhüdümüz var. Bridgestone Potenza Sport ‘un bu kadar iyi performans gösterdiğini görmekten özellikle gurur duyuyoruz – bu portföyümüzün en son üyesi ve bu test döneminde yeni hayranlar kazanmasına şaşırmadık. Yaz lastiği kategorisinde “Yılın Üreticisi” olmak her şeyden öte harika ve mükemmel ekiplerimizin sıkı çalışmasının gerçek bir kanıtı.”

Kategoriler:   Blog, Bridgestone

Yorumlar

Bu öğe için yorumlar kapalı.