Lastik | Oto Lastik | Lastik Fiyatları | Ucuz Lastik

General Lastikleri Yenilikçi Dört Mevsim UHP Lastikleri

Continental’in bir iştiraki olan General Tire, lastik serisine çığır açan bir ekleme olan General G-Max AS-07’yi tanıttı. Bu dört mevsim ultra yüksek performanslı (UHP) lastikler hem binek otomobillere hem de crossover, SUV ve pikaplar dahil olmak üzere bir dizi araca hitap edecek şekilde tasarlanmıştır. Bu ürün, iki eski model olan G-Max AS-05 ve Grabber UHP’nin kullanımdan kaldırıldığını ve lastik teknolojisinde önemli bir ilerleme kaydedildiğini gösteriyor.

Yeni General G-Max AS-07 Performansı Nasıl?

General Tire, General G-Max AS-07 vaatlerini yerine getirdiğinden emin olmak için kapsamlı lastik testleri gerçekleştirdi. Lastikler hem kuru hem de ıslak zeminde “sınıfının en iyisi” frenleme performansının yanı sıra karda güvenilir çekiş gücü göstermiştir. Bu testler, 235/50ZR18 ebat kategorisinde test edilen BFGoodrich, Hankook, Cooper, Goodyear ve Falken dahil olmak üzere diğer önde gelen lastik markalarıyla karşılaştırmaları içeriyordu.

General Lastikleri Pazarlama Direktörü: ‘’Beklentileri Karşılayacağız.’’

General Lastikleri Pazarlama Direktörü Travis Roffler, General G-Max AS-07 deseninin piyasaya sürülmesinden duyduğu heyecanı dile getirerek selefi G-Max AS-05’e kıyasla üstün performansını vurguladı. Bu yeni lastik modeli sadece gelişmiş performans vaat etmekle kalmıyor, aynı zamanda çeşitli araç tiplerine uyum sağlamak için daha geniş bir ebat yelpazesi sunuyor. General lastikleri, bu lastiklerin yüksek hız performansı talep eden sürücülerin beklentilerini aşacağından emin.
General G-Max AS-07 Lastikleri Sürücülere Neler Vaat Ediyor?

G-Max AS-07 olağanüstü performanstan daha fazlasını sunar. Aynı zamanda yüksek seviyede akustik konfor sağlayarak sessiz ve keyifli bir sürüş deneyimi sunar. Uzatılmış servis ömrü ve 80.000 kilometrelik etkileyici garanti kilometresi ile bu lastikler uzun ömürlü bir değer sunar. Bu lastikler, sürücülerin lastik aşınmasını ve hizalama doğruluğunu izlemelerine yardımcı olan Yedek Lastik Monitörü ve Görsel Hizalama Göstergeleri gibi yenilikçi özelliklerle donatılmıştır. G-Max AS-07, 195/50Z16’dan 305/35R24’e kadar geniş bir ebat yelpazesinde mevcuttur ve pazarın ihtiyaçlarının %90’ını karşılar.

Kategoriler:   Blog, Oto Lastik

Yorumlar

Bu öğe için yorumlar kapalı.