Lastik | Oto Lastik | Lastik Fiyatları | Ucuz Lastik

En Uygun 205/55R16 Continental Lastik Fiyatları

Yüksek yol tutuşu ve kısa fren mesafeleri sağlayan konforlu lastik seçenekleri ile öne çıkan Continental, dünyanın en büyük lastik üreticilerinden biridir. Premium lastik üreticisi, 1871 yılına dayanan deneyimi ve yenilikçi teknolojileri ile üstün performans ve güvenilir sürüş deneyimi sunmaktadır. Marka, aynı zamanda sırt desenine sahip ilk lastiği üreterek sektör içerisinde devrim yaratmıştır. Kış, dört mevsim ve yaz lastikleri ile farklı mevsim koşullarında yüksek performans sağlamaktadır. Alman lastik markasına ait ürünler, en uygun 205 55 R16 Continental lastik fiyatları ile internetten satış gerçekleştiren e-ticaret platformları üzerinde bulunabilmektedir.

Kampanyalı 205 55 16 Continental Fiyatları

Konforlu sürüş sağlayan Continental lastikler, aynı zamanda direksiyon manevralarına da hassas bir doğrulukla karşılık vermektedir. Bu sayede yüksek manevra kabiliyeti ve üstün viraj performansı sunmaktadır. Kış lastikleri ise 7 dereceden soğuk hava sıcaklıklarında ve sert kış şartlarında kullanım için geliştirilmiştir. Bunun yanında; firmanın lastik teknolojileri alanındaki uzmanlığı, yılın tüm aylarında sürüş için uygun olan “gerçek 4 mevsim lastikleri” geliştirmesini sağlamıştır. Kampanyalı 205 55 16 Continental fiyatları ile satın alınabilen yazlık lastikler, yaz aylarında hem kuru hem ıslak zeminlerde yüksek performans sergilemektedir.

İndirimli 205 55 R16 Continental Lastik Fiyatları

İnternet üzerinde çok daha fazla desen alternatifi bulunmakta ve güvenilir lastik karşılaştırması yapmaya imkân tanınmaktadır. Online lastik satışı gerçekleştiren siteler, indirimli 205 55 16 Continental fiyatları ile birlikte farklı avantajlar da sağlamaktadır. Continental 20555R16 yaz lastikleri arasında da birçok farklı desen seçeneği yer almaktadır. Continental Premium Contact 6 ve 5 ile ContiEcoContact 5 ve 6 lastikleri bu seçenekler içerisinde bulunmaktadır. Bu ürünler, hem yol tutuşu hem de yakıt verimliliği kategorilerinde yüksek etiket değerleri ve üstün test performanları ile ön plana çıkmıştır.

Continental WinterContact TS 860 ise zorlu kış koşulları için sunulan kışlık 205 55R16 lastikler içerisinde bulunmaktadır. 7 dereceden düşük sıcaklıklarda karlı, ıslak, kuru ve buzlanmış zeminlerde üstün performans sergilemektedir. Markanın dört mevsim lastik seçenekleri içerisinde bulunan Continental ALLSeasonContact, hem yaz hem kış koşullarında güvenli bir şekilde kullanılabilmektedir. Premium lastik markası, aynı zamanda birçok otomobil üreticisi tarafındaan fabrika çıkışı lastikler için tercih edilmektedir. Ürün isimlerinde AO (Audi Orijinal Ekipman) MO (Mercedes Orijinal Ekipman) gibi kısaltmalar bu lastikleri göstermektedir. Continental run flat lastik seçenekleri ise markanın patentli teknolojisini gösteren SSR kısaltmasıyla belirtilmektedir. Kampanyalardan yararlanılarak tüm bu ürünler, avantajlı 205 55 R16 Continental lastik fiyatları ile satın alınabilmektedir.

Kategoriler:   Blog

Yorumlar

Bu öğe için yorumlar kapalı.