Lastik | Oto Lastik | Lastik Fiyatları | Ucuz Lastik

En Hesaplı 225/40R18 Bridgestone Lastik Fiyatları

1931 yılında Japonya’da kurulan Bridgestone, dünyanın en büyük iki lastik üreticisinden biridir ve üstün performanslı lastikleri ile bilinmektedir. Firmanın Sabancı ortaklığıyla Türkiye’de de üretim gerçekleştirmesi, en hesaplı 225/40R18 Bridgestone lastik fiyatları ile alışveriş yapabilmeyi sağlamaktadır. Marka, yüksek yol tutuşu ve kısa fren mesafelerinin yanı sıra “dayanıklı lastik” denildiğinde de akla gelmektedir. Bridgestone, bu yönüyle de Türkiye yol koşullarına uygun lastik üretimi gerçekleştirmektedir. Premium lastik üreticisine ait ürünler, en uygun 225 40 R18 lastik fiyatları ile online platformlarda satışa sunulmaktadır.

Avantajlı 225 40 18 Bridgestone Fiyatları

Bridgestone 22540R18 lastik seçenekleri içerisinde kış, 4 mevsim ve yaz lastikleri bulunmaktadır. Kampanyalı 225 40 18 Bridgestone fiyatları ile yüksek performansa sahip ürünler, avantajlı bir şekilde satın alınabilmektedir. Peki, yaz lastiği ile kış lastiği arasındaki fark nedir? Bridgestone kış lastikleri, 7 derece ve altındaki hava sıcaklıklarında kullanılmak üzere geliştirilmiş hamura sahiptir. Aynı zamanda desen tasarımları ile karlı ve buzlu zeminlerde güvenli bir şekilde ilerlenmesini sağlamaktadır. Kış lastiklerine markanın Blizzak ürün serisi örnek verilebilir. Bridgestone yazlık lastikler ise yaz sıcaklarında kuru ve ıslak zeminlerde üstün yol tutuş performansı sergilemektedir.

Bunun yanında; firmanın 4 mevsim lastik alternatifleri de avantajlı 225 40 18 Bridgestone fiyatları ile sunulmaktadır. Firmanın kauçuk teknolojileri alanındaki yetkinliği, yılın 4 mevsimi yüksek performans sunabilen ürünler geliştirebilmesini sağlamaktadır. Örneğin 22540 R18 ebat alternatifi de bulunan Bridgestone Weather Control A005 Evo; ıslak, kuru ve karlı zeminlerde üstün performansını kanıtlamış bir üründür.

Ucuz 225 40 R18 Bridgestone Lastik Fiyatları

225.40.18 Bridgestone yaz lastikleri içerisinde ise Turanza T001, Potenza Sport, Potenza S001 gibi farklı alternatifler bulunmaktadır. Tüm bu yüksek performans lastikleri, TÜV SÜD gibi bağımsız kuruluşlarca gerçekleştirilen testlerde üstün performans sergilemiştir. Bridgestone lastik etiket değerleri de bu performansı kanıtlar niteliktedir. Markanın yenilikçi teknolojileri ile geliştirdiği ürünler içerisinde run flat lastikler de yer almaktadır. RFT olarak da kısaltılan bu lastikler, delindiğinde maksimum 80 km/s hızda 80 km’ye dek ilerleyebilmektedir. Aynı zamanda Bridgestone Driveguard teknolojisi run flat lastikler içerisinde bir devrime yol açmıştır. Şu anda Bridgestone Driveguard yaz lastiği ve Driveguard Winter kış lastiklerinin tamamı bu teknolojiye sahiptir. Driveguard lastikler, diğer runflat lastiklere göre çok daha yüksek sürüş konforu sağlamaktadır. Aynı zamanda TPMS’ye sahip tüm araçlarda kullanılabilmektedir. İnternetten lastik satışı yapan e-ticaret platformları, bu ürünleri çok daha ucuz 225 40 R18 Bridgestone lastik fiyatları ile sunmaktadır.

Kategoriler:   Blog

Yorumlar

Bu öğe için yorumlar kapalı.