Lastik | Oto Lastik | Lastik Fiyatları | Ucuz Lastik

Otomobiller ve Lastik Jant

Lastik Kampanyaları ve Jantlar; Lastikte bir sıkıntı yoksa dahi ve eskidiğine dair görüntüde bir yara taşımasa da üretim yapıldığı tariten 5 beş sene sonraya kadar tam anlamıyla kullanılabilir kalabiliyorlar. Bunu söyleyen konunun çalışanlarına göre bir tüm oto ve 4×4 araç lastikleri beş senede bir değiştirilmelidir. En Güvenli ve rahat bir kullanım için şart olan bu değişimi lastik kampanyaları yardımıyla çok aşırı daha kolay ve uygun bir şekilde yapabilirisiniz. Buna benzer fırsatları izleyerek istediğiniz özellikteki ve dilediğiniz marka lastiği satın alabilme şansına sahip olabilirsiniz.

Oto ve 4×4 araç lastik kampanyaları her devre pek çok lastiğe çok daha indirimli ve kolay bir şekilde ulaşma şansı sağlıyor. Oto lastik kampanyaları sayesinde her türlü ve her marka lastiğin ayrıcalıklı mevsimlerde dahil bulunduğu kampanyalardan internet aracılığıyla daha pratik biçimde haberdar olunabilmektedir. Sizin lastikler beş 5 yılını çoktan doldurduysa lastik kampanyaları ile kullandığınız lastikleri bir an önce yenisi ile değiştirmek en doğrusudur. Oto lastikler aracın yol ile temasını sağlamaktadır, motorun performansını yola aktarır, yol tutuşunu belirler. Zemine gerektiği kadar iyi tutunamayan lastik rahat sürüşü engelleyerek eksilterek kazaya da neden olduğu görülmektedir. Lastik kampanyaları ile istediğiniz yol tutuş durumuna sahip lastiği satın alabilirsiniz. İndirimli oto lastiklerini alırken dilediğiniz ve size en doğru bir sürüş imkanı sağlayacak nitelikleri taşıyıp taşımadığına dikkat edin. Zira internet aracılığı ile lastikleri incelerseniz tüm özelliklerini en önemli ayrıntısına kadar inceleme imkanına sahip olursunuz. Bundan sonra mühim nokta en doğru lastik tercihinin yapılmasında bilmek gerekenler ve dikkat etmemiz gerekli noktalar. Genel olarak, lastik alırken sürdüğünüz otonun üretici firması sebebi ile tavsiye edilmekte olunan boyutu kullanmanız ilk ciddi ayrıntıdır. İkinci durum ise, yukarıda da yazıldığı bu gibi bir lastiğin üretim ve son kullanım tarihi ciddiyet arz eder. Bu nedenden dolayı mağdur olunmaması için oto lastiğin yanak kısmının üstünde damgalanmış imal yılını kontrol edin. Sağlıklı bir kullanım için lastiğin yaş yüzeyler üzerinde ne kadar zamanda durabildiği aşırı önemli bir şeydir. Bu nedenden dolayı mali durumunuz dahilinde en ileri hızda durma özelliğine sahip lastiği taktırmanız gerekmektedir. Bu çekiş performansı şekilde tanımlanmaktadır ve AA, A, B olmak üzere 3 kıymet ile adlandırılır. AA En iyi çekiş sembolüdür. Lastikleri ile ilgili kampanyalar sona ermeden avantajlardan yararlanmanızı önerir.

Alüminyum jant satın alırken hangi konulara dikkat etmek gerekmektedir? Mutlaka çelik jantların aplikasyon uyumluluk tablolarına bakıp aracınıza müsait olup olmadığını kontrol edin ve kullandığınız lastiklere uygunluğuna da dikkat etmeniz gerekmektedir. Otonuz için tavsiye edilen teknik özelliklerden farklı olarak tercih yapmamanız sizin faydanıza olacaktır. Alüminyum jantların yanlış takılması sonucu vasıtanızın ulaşacağı en yüksek hız, fren mesafesi, ön düzen ayarı, yakıt tüketimi ve buna benzer değerler için kötü yönde etkiler oluşur. Bundan dolayı alüminyun alaşımlı jant alacaksanız, mutlaka arabanızın teknik servisinden teknik şekilde bilgi ve yardım talep etmenizi öneriyoruz. Çelik jant kullanımında jantların temizlenmesi ciddi bir şeydir. Suyla ve kimyasal içerikli ürünler kullanmadan yumuşak bir fırça sünger ile çelik jantları temizlemelisiniz. Sebep yalnızca su diyoruz? Sebebiyse madeni yahut solvent içerikli temizlik maddeleri ve aşındırıcılar alüminyum alaşımlı jantların yüzeyindeki boyaya ve cilasına ziyan verebilir. Jantlarınızı katı maddelerin darbelerinden sakınmalısınız ayrıca otonuzu park ederken kaldırım kenarlarına ya da keskin kenarlı yerlere sürtmemeye dikkat etmelisiniz. Jant üstünde herhangi bir kaynak, talaş kaldırma, boyama, bijon yeri, somun yuvası yada göbek deliği büyütme, eksen kaydırma doğrultma vb. uygulamaları yapmamalısınız. Jantlar üretici şirketler sebebi ile trafik için izin verilmiş hava şarlarında ve araçların üretildiği kurumlar yönünden belirtiliş aks ağırlığına göre denetim edilip satışa çıkarılır. ayrıca farklı yol şartlarından ve çok yüklenmelerden kaynaklı olarak çelik jantların zarar göreceğini hiçbir zaman unutmayın. Patlamayan ve takviyelendirilmiş yanaklara sahip lastiklerin çelik jantları darbeler için daha dayanıklı bir duruma getirilerek tasarlanarak üretilmektedir. Firmamızda 2013 yılının en çok satılan jantlarını görebilir ve vasıtanız için müsait olup olamadığını görebilirsiniz. Değiştirmek istediğiniz zaman ucuz fiyatlar ve kaliteli ürün satış politikasından yola çıkarak hizmet sunuyoruz. Her türlü alüminyum jant modeli firmamızda mevcut olup ithal, yerli, yabancı, çelik jantlar, krom jantlar vb bulunan geniş ürün yelpazemizden vasıtanız için en müsait olanını montaj yaptırabilirsiniz.

Kategoriler:   Jant, Oto Lastik

Yorumlar

Bu öğe için yorumlar kapalı.